1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czym przykleić radiatory i czy po pocięciu na części nie straci swoich właściwości?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez meler69, Grudzień 31, 2009.

1. meler69

meler69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    otóż przekopałem całe google jednak nie znalazłem dobrej odpowiedzi. otóż chiałbym przykleić radiatorki na pamięci i na wszystkie inne chipy które wystają nad płytę (ANA/HANA itp.) i tu mam pytanie czym to zrobić? wystarczy pasta? obecnie posiadam arctic silver 5 i jest dosyć gęsta. na taśmę dwustronną? odpada pomysł z super glue itp specyfiki.
    wiem że są thermalpady na allegro, ale nie chce mi się czekać na wysyłkę.

aha i jeszcze jedno pytanie, ściągnąłem całkiem spory radiator niskoprofilowy ze starej płyty głównej, czy jak go potne do odpowiedniej wielkości nie straci swoich właściwości? jest miedziany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    A w jakim sensie ma stracić właściwości? Przecież ci się na stal nie zamieni. Potnij na odpowiednie kawałki z żeberkami, tak samo będzie odprowadzał ciepło. Tylko stronę wypoleruj na która będziesz przyklejał.

Ja mam na zwykła paste ceramiczną radiatorki, trzymają się, ale jak ona się rozgrzewa to staje się bardziej płynna, przez co mogą się zsunąć, dlatego taśmą po bokach je przykleiłem.

Są też specjalne pasto-kleje do radiatorów. Najlepiej taki kupić, tylko potem problem z rozdzieleniem- jedynie rozpuszczalnik.

4. meler69

meler69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum