1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym różnią się te konta.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skillson, Sierpień 19, 2015.

1. Skillson

Skillson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zakupiłem dzisiaj xboxa 360 i chcę dokupić na allegro golda.
    Czym różni się to konto: http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-2-gry-gratis-automat-i5614661372.html
    Od tego: http://allegro.pl/xbox-live-gold-30-dni-1-miesiac-automat-gry-i5176644501.html
    To pierwsze jest kilka razy tańsze, ale ludzie kupują tą drugą opcje i chcę się dowiedzieć dlaczego.

Zakupując konto z live gold i robiąc np. skład w FUT w fifie jak zakupię inne konto po miesiącu to będę mógł grać jakoś tym składem na innym koncie czy przepadnie?

Z góry dzięki. Pozdro ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Te konta nie różnią się niczym poza ceną. Jest to jeden i ten sam produkt. Po zakupie otrzymujesz nie kod do live (żeby wbić na swoje konto), a dane do logowania do nowego profilu. Gry z games with gold pobierzesz na jednym jak i na drugim koncie.
    Nie będziesz mógł grać tym składem na innym koncie. Każde konto ma swoje zapisy z gier. Nie lepiej kupić normalnego golda i ładować na swoje konto? Wszystko będziesz miał na jednym koncie łącznie z osiągnięciami i zapisami z gier. Ja ostatnio kupiłam u nas na forum u Dextera kod do golda za 22zł więc nie majątek :)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Niczym sie nie różnią ... to jest konto z goldem i to jest konto z goldem. A kupują bo ten drugi udaje jakąś pseudo firme a ten pierwszy to jakiś zwykły gimber który sie bawi w sprzedawanie kont po 5zł.

5. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Racja. Na Xbox 360 nie ma sensu kupować Golda w postaci konta, natomiast na Xbox One owszem.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiem, gdybym miała XO to pewno też bym korzystała z kont, bo tam z automatu masz golda na reszte kont, ale na x360 nie warto mogąc mieć tylko na jednym :D

7. rafal3691

rafal3691 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skillson, pozwól, że zapytam :D
    Za ile kupiłeś tego Xbox'a 360?

Wczytywanie...

Poleć forum