1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym sie rozni GTA IV od Grand Theft Auto Episodes from Liberty City

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gOgonek, Styczeń 23, 2011.

1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie czym sie rozni GTA IV od Grand Theft Auto Episodes from Liberty City? Ktora bardziej opłaca sie kupic? A moze lepiej kupic Red Dead Redemption?

Z kazda przydatna odpowiedz klikam : "Dziekuje"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Episodes from Liberty City to DLC do Gta 4

Polecam zakupić Ci GTA 4 Complete Edition które zawiera GTA 4 + Episodes from Liberty City

4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W skład EPFLC wchodzą dwa duże dodatki z oddzielną linią fabularną, misjami i bohaterami. W obu wypadkach miasto zostało trochę zmodyfikowane i przystosowane do historii. The Ballad of gay Tony ma dość wyraźnie lepszą grafikę od GTA 4 i LaD

Najlepiej kupić complete, ale jeśli musisz zdecydować to ja bym wolał podstawowe GTA4 od dodatków.

Red Dead Redemption to wyśmienita gra (zdecydowanie najlepsza jaka wyszła w ubiegłym roku), tu musisz zdecydować czy wolisz fantastyczną grę na dzikim zachodzie czy świetną produkcję, której akcja toczy się w rewelacyjnie wykreowanym mieście.

5. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Jesli chodzi o gta: kup podstawke ,a za punkty dokupisz dodatki( jak dla mnie to tbogt jest obowiazkowy!)

6. Chris

Chris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodatki to około 25 misji w każdym z nich, gra się bardzo przyjemnie. Jestem w trakcie przechodzenia TBOGT, bo wydała mi się ciekawsza. Niemniej wolałbym podstawkę gdybym miał kupować (dodatki sobie pożyczyłem :))

7. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    GTA IV to jest podstawa do GTA EFLC. W GTA EFLC są nowe pojazdy , motory,helokoptery i łodzie. Graficznie sie nie różnią. :) W GTA EFLC sa odrazu wszystkie miasta odblokowane :)

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Jesli nie masz zamiaru grac w GTA IV przed EFLC, to nawet nie inwestuj w to drugie..
    Do tych dodatkow konieczne jest zagranie w wersje podstawowa poniewaz nie graja w nia, granie w dodatki nie mam sensu gdyz sa bardzo silnie ze soba spojone.

9. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Zdecydowanie bije na głowę GTA, ale przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na pytanie... "Czy lubię dziki zachód?" - żeby potem nie było płaczu.

10. wroneczki4

wroneczki4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam kupiłem GTA IV już z dodatkami i mam też Red Dead Redemption. O ile GTA włączyłem tylko żeby sprawdzić o co chodzi... to RDR jest moją aktualnie ulubioną grą i mogę Ci ją szczerze polecić.

11. Zezima PL

Zezima PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Brał bym to i to, kolega ma GTA 4, TBoGT i TLaD oraz Red Dead Redemption (i dodatek Undead Nightmare). Jednak jeśli bierzesz GTA 4 to EfLC jest obowiązkowym uzupełnieniem fabuły podstawki. :p

12. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To lepiej kupic Red Dead Redemption czy Gta IV Complite edition?

13. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za odpowiedzi co według was lepiej wybrać klikam "Dziekuje"

14. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
  15. gOgonek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    prosze o dalsze wypowiedzi :)

16. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kup najpierw GTA IV Complet edytion i odrazu zbieraj na RDR

17. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    GTA EfLC sa lepsze od GTA4, ciekawsze misje/historia, kilka ulepszen, mnie sie lepiej gralo w dodatki, bo GTA4 strasznie sie dluzyla i nudzila, ciagle jedz, jedz, zabij, wracaj, a misji typu napad na bank jest moze z 10

18. rekpietja

rekpietja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz GTA IV. Dla mnie to rewelacyjna gra. Gram w nią już ponad rok czasu i myślę że za jakieś 2 miechy skończę ją w 100% (podstawę) dopiero po tym zabiore się za dodatki :). W RDR grałem ale klimat dzikiego zachodu mi jakoś nie odpowiada. Jeśli wolisz "latać" furami po mieście kup GTA, a jeśli lubisz smród końskiego łajna :) bierz RDR. Chyba wybór polega na wyborze środka komunikacji :)

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wheelman, tylko że zagranie w epizody, bez zagrania w podstawkę jest takie.. nijakie.

gOgonek Stoisz przed takim wyborem, w obydwie gry trzeba zagrać, obydwie są świetne. Myślę że lepiej zacząć granie w gry Rockstara od GTA Compete Edition. Wszystkie 3 gry zapewnią Ci w sumie... 30-40h głównej fabuły? Na pewno będzie tego sporo, a przecież w tej grze jest freeroam, możesz chodzić gdzie chcesz, robić co chcesz, zwiedzać wirtualne miasto i kolejne godziny lecą. Mi fakt, najbardziej spodobał się tBoGT ze względu na świetny, imprezowy klimat. Ale podstawkę GTA IV też trzeba przejść, bo także jest dobra, tylko że po pewnym czasie człowiek albo się gubi we fabule, albo jest mu już wszystko jedno co się w niej dzieje, bo powiewa nudą..

20. rekpietja

rekpietja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No jak skonczysz główną fabułe w GTA IV poniżej 30 godzin to achvia dostaniesz ;) Więc trzeba się spieszyć.

21. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    moim zdaniem lepsza jest zwykła 4 ale dodatki też stoją na wysokim poziomie. W singlu różnią się fabułą, główną postacią i tam jeszcze paroma pierdułkami hehe o multi sie nie wypowiadam, bo nie miałem okazji zagrać. Ogólnie polecam najpierw przejść podstawkę a później wziąć się za dodatki :D

Wczytywanie...

Poleć forum