1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym się różni

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spliff95, Lipiec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czym sie różni zwykły LT+ od LT+ v1.9

2. Lotnik421 Xbox One

3. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    LT + jest już starą przeróbką i nie będą ci na niej chodzić najnowsze gry z AP tj. Assassins creed : brotherhood, Call of duty black ops, NFS : Hot pursuit. I co ważne z przeróbką 1.9 można grać na multi - ale wiedz, że prędzej czy później i tak zbanują.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na forum jest napisane, ale po co szukać lepiej założyć nowy temat. 1.9 jest dla najnowszego dasha i dla gier z ap2.5

5. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a da sie jakoś sprawdzić czy sie ma LT+ v1.9??
    Co wgl powoduje ban??

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da się sprawdzić. Banuje.

//W innym temacie napisałeś, że masz najnowszego dasha i nie chcesz mieć przerobionej konsoli, więc nie wiem, po co te pytania, chyba tylko dla zaspokojenia ciekawości.

7. Firioth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co powoduje ban? Ban powoduje ogólnie granie na przerobionej konsoli. Z początku możesz pograć tydzień, dwa, miesiąc, ale w efekcie i tak prędzej czy później dostaniesz bana. Jak sprawdzić? Spróbuj odpalić na konsoli grę którą wyżej wymieniłem.

BTW. Szukanie i czytanie nie boli.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czyli ban powoduje granie na konsoli ? Buahahahahahaa, ale mu wytlumaczyles..... uwazam ze to powinno trafic do "perełek" wypowiedzi

@spliff95
    Jak bedziesz miec zbanowana konsole to nie bedziesz mogl zalogowac sie do xbox live, numery twojej konsoli trafiaja do bazy microsoftu i dla nich ta konsola bedzie juz 'spalona'. konsola sama w sobie jest sprawna ale bedziesz mogl grac na niej w tryby single player, ewentualne multi to splitscreen i tym podobne. z nikim po sieci NIE POGRASZ

9. Firioth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przecież wiadomo że chodzi o multi, ale użyłem skrótu myślowego. Być może nie zakapowałeś, i się napinasz, lub zakapowałeś i napinasz się na pokaz.

10. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @z0nk31
    Mnie się wydaje , że brak możliwości grania na live jest skutkiem , a nie powodem bana ale co ja tam wiem ;o

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum