Czym swobodnie obejrzeć pliki w ISO X360?

elamigos

Użytkownik
Użytkownik
Preferuje coś jak Daemon, zrobię sobie dodatkowy wirtualny napęd i będę tam wkładał tylko ISO gier 360. I będzie w 100% systemowo hasanie po plikach. Ale pewnie takiego programu nikt nie napisał, toteż interesuje mnie cokolwiek czym da się zajrzeć do wnętrza ISO, byle by program miał już jakieś GUI, bo klepanie komend to trochę przesada jak na dzisiejsze czasy. :)

Po co mi to? Bo chcę mieć jakąkolwiek władzę nad tymi obrazami. Popróbuję też z paroma mniejszymi grami, czy by się nie dało na DVD5 ich zgrać. Mam sporo pomysłów i doświadczenia, no i DVD RW też. ;)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wx360
 

elamigos

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki, obadam.

Edit: Aplikacja jest z 2006. Czy do tego czasu nadal działa dobrze? Wave 3/4 nie przeszkadza jakkolwiek i nowe obrazy też można bez problemów przeglądać? Sam wszystko sprawdzę, ale za kilka godzin.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jest ok sam nim robilem podmianke w CoJ 2: BiB na polski jezyk tym programem i gra działa.
 

elamigos

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie zrobilem extract drugiego DVD Forzy 3. I jest tak jak myslalem. Sciagamy 7GB danych, a 5.1GB to PUSTA PRZESTRZEN DYSKOWA! W przypadku innych gier traci sie o wiele mniej, ale tez sciagamy niepotrzebnie wiele GB. Czym mozna wyciagnac Boot Sector, zabezpieczenia Wave, Stealth Patche itp.?

Bo mi sie marzy cos takiego: wyciagam wszystkie zabezpieczenia z ISO, potem robie extract plikow i zapisuje wszystko do jednego pliku obrazu, z tym ze tym razem tylko tyle ile naprawde potrzeba. Czyli taka Forza (DVD 2) obraz zrobilbym 1.9GB zamiast 7GB. I wypalilbym to na DVD5. Tak samo pewnie udalo by sie z Fight Night Round 4.

A jakis soft do grzebania na dysku twardym konsoli polecisz? Chyba tylko przez LAN na PC da sie taki dysk zobaczyc, ale moze byc i to. Moze jakos uda mi sie wyciagnac kodeki DivX/MP4 i innym udostepnic.
 

Do góry Bottom