1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czyszczenie płyt przez sposób pasty do zębów ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez xAmpeGx, Czerwiec 29, 2011.

1. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    Witam Ciekawi mnie czy ten sposób aby wetrzeć pase do zębów i potem ją spłukać i polerować szmatką działa i czy jest bezpieczny ?:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Pasta do zebow to mozesz srebro babci czyscic :D Lepiej daj plyte do regenracji. Koszt ok 10zl

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    no właśnie u mnie nigdzie nie ma takiego czegoś w okolicy ;\\ a ten sposób nie działa ?

5. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Nie masz zadnej wypozyczalni video w okolicy? Tam przewaznie robia takioe cos. A sposob z pasta hmm ja bym nie polecal. To cos takiego jak naprawa roda kocem

6. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    hmm w sumie jest wypożyczalnia, pójdę się tam spytać ale to się nie opłaca bo płyta kosztuje nowa 4zł

7. bgszef!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Haha no pirata to wiadomo, ze sie nie oplaca regenerowac. Myslalem, ze chodzi Ci o oryginalna gre.

8. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    jA czasami bregeneruje płyte ciekłą parafiną{gorące} nie gwarantuje że pomoże,mi pomogło,miałem gow2 zajechanego-okrągłe rysy bo konsole przestawiałem i płytka chodzi jak dawniej

9. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    o oryginał też np. pure mam słoneczko bo jak miałem pierwszy dzień xbox'a to przestawiłem go jak grałem ^^

10. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ja swojego MW2 poczyściłem pastą do zębów bo chciałem obraz wyciągnąć, i powiem wam że zadziałało, poszło bez problemu ;D

11. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od dzieci, dzieci (porównanie do koca mnie zażenowało). Pasta do zębów to stary i sprawdzony sposób na dokładne wyczyszczenie płyty. Trzeba uważać tylko aby pasta nie miała takich "grudków" które dokładają do niektórych past, bo można sobie płytę porysować dodatkowo. Nakładamy pastę na płyte i rozprowadzamy palcem po całej płycie, a następnie bezpośrednio pod kranem spłukujemy. Wycieramy delikatnie szmatką, chusteczką od środka płyty na zewnątrz (nie okrężnie). I gotowe - nasza płyta jest czysta jak łza. Już nie jeden raz ten sposób pomógł na problemy z odczytem danej płyty w mojej prawie 15 letniej karierze z płytami CD. Oczywiście ten sposób z pastą nie niweluje rys, ale dokładnie czyści - warto spróbować!

12. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Nie wiem czy to na tym czy nie na tym forum ktoś kiedys polecał polerowanie skórką od banana:D

13. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ludzie, spróbowałem z tą pastą na jakiejś starej zajechanej płycie i... jest jak nowa! Polecam ten sposób, nie wiedziałem, że to takie skuteczne. Zaraz popróbuję na jakichś bardziej "wartościowych" płytach.

14. exbox146

exbox146 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja używam pasty polerskiej do karoserii samochodowej, gdy muszę wyciągnąć dane ze starych płyt działa w 100%

Wczytywanie...

Poleć forum