1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyszczenie płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Richol, Marzec 28, 2009.

1. Richol

Richol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem:
    Mam płytę z NFS Undecover (nie jest oryginalna .), i nie mogę grac bo jest porysowana tak że na kosoli pisze mi błąd i żeby przetrzec ją miekka sciereczka...
    i tu jest moje pytanie:
    Czy mam jakies szanse zeby tą płytkę przegrac czy sie mogę juz z tą grą pożegnac??? Jak próbuje ją na dysk zgrac to pisze błąd... Więc co ?
    Do kosza? Czy są jakies nie wiem programy albo preparaty na to???

2. Lotnik421 Xbox One

3. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Hmm istnieje regeneracja plyt (pelno takich na allegro) kosztuje z 6 zl no ale nie wiem czy oplaca sie fatygowac zeby naprawic nieoryginalna plyte ;o

5. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli masz dostęp do MediaMarkt,Tesco lub jakiegoś sklepu komputerowego to proponuje się tam wybrać, zazwyczaj mają w swojej ofercie zestawy do czyszczenie/regenerowania płyt( do 20zł).

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dragonfifer sam mam taki zestaw ---> płyn, maszynka i ściereczka ale jak dla mnie to praktycznie nic nie daje. Kręce i kręcę i rysy jak były tak są. A takie regeneracje jak na Allegro są przeprowadzane w takich profesjonalnych maszynach normalnie coś koło 3-4tys kosztują więc może tam coś zdziałają.

7. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do jakości tych wynalazków się nie wypowiem, bo nie korzystałem :), ale słyszałem, że do naprawy porysowanych płyt świetnie nadają się różne preparaty do czyszczenia porysowanej karoserii... może warto kiedyś spróbować? :)

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    banan;] rozetrzyj,pozniej poleruj ruchami okreznymi zgodnie z wskazowkami zegara

Wczytywanie...

Poleć forum