Czyszczenie płyty

Richol

Świeżak
Świeżak
Mam problem:
Mam płytę z NFS Undecover (nie jest oryginalna .), i nie mogę grac bo jest porysowana tak że na kosoli pisze mi błąd i żeby przetrzec ją miekka sciereczka...
i tu jest moje pytanie:
Czy mam jakies szanse zeby tą płytkę przegrac czy sie mogę juz z tą grą pożegnac??? Jak próbuje ją na dysk zgrac to pisze błąd... Więc co ?
Do kosza? Czy są jakies nie wiem programy albo preparaty na to???
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Preparaty tylko takie, że oddajesz płytkę do naprawy coś takiego

Bo na komputer nie zrzucisz jeżeli pokazuje błąd sektora. Możesz spróbować alkocholem tam jest opcja nie działaj na błędy czy jakoś tak ale to i tak płytka się zrzuci ale będą błędy ;)
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Hmm istnieje regeneracja plyt (pelno takich na allegro) kosztuje z 6 zl no ale nie wiem czy oplaca sie fatygowac zeby naprawic nieoryginalna plyte ;o
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem:
Mam płytę z NFS Undecover (nie jest oryginalna .), i nie mogę grac bo jest porysowana tak że na kosoli pisze mi błąd i żeby przetrzec ją miekka sciereczka...
i tu jest moje pytanie:
Czy mam jakies szanse zeby tą płytkę przegrac czy sie mogę juz z tą grą pożegnac??? Jak próbuje ją na dysk zgrac to pisze błąd... Więc co ?
Do kosza? Czy są jakies nie wiem programy albo preparaty na to???
Jeśli masz dostęp do MediaMarkt,Tesco lub jakiegoś sklepu komputerowego to proponuje się tam wybrać, zazwyczaj mają w swojej ofercie zestawy do czyszczenie/regenerowania płyt( do 20zł).
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Dragonfifer sam mam taki zestaw ---> płyn, maszynka i ściereczka ale jak dla mnie to praktycznie nic nie daje. Kręce i kręcę i rysy jak były tak są. A takie regeneracje jak na Allegro są przeprowadzane w takich profesjonalnych maszynach normalnie coś koło 3-4tys kosztują więc może tam coś zdziałają.
 

Dragonfirer

Użytkownik
Użytkownik
Co do jakości tych wynalazków się nie wypowiem, bo nie korzystałem :), ale słyszałem, że do naprawy porysowanych płyt świetnie nadają się różne preparaty do czyszczenia porysowanej karoserii... może warto kiedyś spróbować? :)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
banan;] rozetrzyj,pozniej poleruj ruchami okreznymi zgodnie z wskazowkami zegara
 

Do góry Bottom