1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czyszczenie rejestru WAVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jachos91, Grudzień 27, 2009.

1. jachos91

jachos91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam ixtreme 1.6 i pykam sobie w gier z wave 4 przerobine na wave3, gdy pojawi sie ixtreme LT mam zamiar podłączyc xbox-a do live (wczesniej niebyla podlanczana). domyślam sie że xbox ma jakis rejestr gdzie jest zapisywane jaka gierka byla odpalana na jakim wave (np. modern ware 2 - wave 3 = ban). Czy jest jakis sposób by wyczyscic tą "historie"? (przeinstalowanie systemu, NAND itp). Proszę o pomoc

PS. I prosze mi niepisać że takiego czegoś niema, i że konsola jest banowana TYLKO za nieorginalny firmware napędu, jeszcze przed falą ci co pykali na przerobionym wave częsciej łapali bana niż ci bez przerobienego obrazu

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    nie da się ... i nie zmienisz tego

co do PS. to zwisa mi to bo i ja mam bana i byłem zabezpieczony (kopiami ofc) i hgw jak oni to robią lata mi to koło prącia

PS. i tak dostaniesz bana za Wave :p teraz w 100%

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie ma czegos takiego.
    wcześniej banowali za zle stealpathce (czyli patchowane gr) i za granie przed premiera

Wczytywanie...

Poleć forum