1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyszczenie Xa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jamaja15, Marzec 24, 2012.

1. jamaja15

jamaja15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanko. Posiadam Xboxa Slim 250gb. Kolega polecil mi przedmuchanie go sprezonym powietrzem. Na necie rozne byby opinie na ten temat. CZyscic powietrzem czy nie?? Wydmucham kurz ktory sie znajduje wewnarz xboxa czy taka operacje nie jest szkodliwa dla xboxa?

Prosze o pomoc. Z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablo93

Pablo93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Mi ojciec wczoraj przedmuchał X'a dziś grałem i wszystko działa ! A czy to jest szkodliwe to nie wiem! Ale chyba lepiej żeby nie było tam kurzu ?

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak zrobisz to umiejetnie masz gwarancje plomby to jedyne rozwiązanie ,ale po co się przejmować skoro jest gwarancja? jak się nie ma raz 1-2lat rozebrać xa przedmuchać lub pędzelkiem kurz z radiatora lub sprężonym powietrzem ,odczekać kilka min aż sprzęt dojdzie do temp pokojowej jak się popryska po eletronice

Wczytywanie...

Poleć forum