Czyszczenie Xbox'a 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Litwin95

Banned
Witam!
Przepraszam, jeżeli taki temat już był, ale szukałem i nic nie znalazłem.
Mianowicie... Czy powinno się w jakiś sposób czyścić naszego X-klocuszka? :)
Jeśli tak, to co ile czasu to robić i jak?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdro! :)
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz gwarę to nie tykaj nic :)
 

Litwin95

Banned
Noom, może i słuszna uwaga... ;)
Ale, jeśli już ten temat powstał, to może ktoś się wypowie, jak to zrobić? Będzie dla potomnych.... :D
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jesli nie chcesz otwierac go no to przed wszystkie szparki wyssac odkurzaczem kurz (wyjmij do tego tez dysk).
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Jak trzymasz go w miejscu w którym nie ma kurzu ani żadnych pyłów, to nawet jak otworzysz iksa to nie będzie tam brudu (chyba logiczne :p). Ale jak już chcesz czyścić to tak delikatnie możesz odkurzaczem wyssać kurz. Ja to robiłem tylko raz na początku, bo iks stał na podłodze, a teraz jak stoi na półce to nie ma ani grama kurzu.
 

Litwin95

Banned
Ok. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Temat do zamknięcia.
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
mysle mimo wszystko ze lepiej od odkurzacza bedzie to zrobic sprezonbym powietrzem. odkurzaczem latwo cos uszkodzic. a takie powietrze kupujesz sobie za 15 zl w media markcie i masz spokój
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Powietrzem przedmuchasz i kurz poleci w inne elementy, a odkurzacz wyssie je do wora.
Po drugie primo, co ma Ci się tam niby uszkodzić? Konsole żyją od upadków na podłoge, a od odkurzacza mają się niby popsuć... :D
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem, ja kiedys odkurzałem kompa i jakas *******ke od plyty glownej wciagnelo do odkurzacza i była buba i od tamtego czasu mam nauczke zeby nie uzywac odkurzacza. a jak dokladnie przedmuchasz powietrzem to nigdzie nie poleci na pozostale elementy. wystarczy to tylko zrobic dokladnie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom