1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czyszczenie xboxa pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxboxxx, Maj 3, 2010.

1. xxxboxxx

xxxboxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy zna ktos sposob na odkurzenie xboxa bez rozkrecania go??ostarnio zauwazylem ze juz po 30 min konsola jest dosyc nagrzana od spodu..dzisiaj sprawdzilem i na wiatrakach jest sporo kurzu...;/ wiec moze przez to- a nie wiem jak rozkrecic xboxa<tzn nie mam tych srubokretow>z gory thx za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    odkurzaczem przyłóż rurę lub powietrzem sprężonym. Strasznie głupie pytanie ja bym się wstydził o taki idiotyzm pytać. Zacznij się pytać jakie skarpetki ubierać, bo pewnie nie poradzisz sobie.

4. xxxboxxx

xxxboxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    glupi to ty jestes !!:p to jest taki dzial zeby zadawac nawet glupie pytania!! dowiem sie co chce...napisze ze temat do zamkniecia i powedruje do kosza...proste!! wiec jak cos t sied cicho i nie wypowiadaj sie jesli nie chcesz!! i wstydz sieza siebie a nie za innych!!

5. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Let me google that for you

Wystarczy poszukac, jak Ci sie tak grzeje, to kup sobie podstawkę, być może trzymasz go na jakiejś półce albo w miejscu gdzie sie kurzy to i się grzeje

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    kup sprężone powietrze za ok.15 zł {jeśli masz gware} jak nie to do otwarcia x"a potrzebne co bedzie śrubokręt torx9 i torx7, mi momgło sprężone powietrze
    pozdro!

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Sprzątaj pokój aby się nie kurzyło :)
    Odkurzaczem lub sprężonym powietrzem. Było to już na forum, szukanie nie boli :)

8. Matthew_7

Matthew_7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na wentylatorze to że jest to raczej nic strasznego. Xbox wyciąga powietrze więc raczej się nie nabija kurzem. A to że się grzeje od spodu może być spowodowane pogorszoną przewodnością pasty. A podstawki chłodzące pod X to według mnie istna głupota. Co niby miała chłodzić, jaki ciepło odprowadzać, przez te małe dziurki od spodu? Niech ktoś mnie poprawi jak się mylę. Nie lepiej ściągnąć jeden z boków i założyć zwykły wentylator który będzie wdmuchiwał powietrze?

Wczytywanie...

Poleć forum