1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyszczenie xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yacu, Grudzień 28, 2011.

1. Yacu

Yacu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Mam takie pytanie. Mam od roku przerobionego xboxa, lt+ z wakacji (nie wiem która to wersja). Chcę zacząć grać live ale jak dotąd bałem się bana. I zastanawiam się, czy da się wgrać oryginalny firmware, tak bym miał 100% pewności, że nie dostane bana grając tylko i wyłącznie na oryginałach? Czy jakieś dane zostają w rejestrach konsoli?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest taka możliwość , wgrania oryginalnego firmware ale do tego będziesz potrzebował sprzętu :p Chyba żadne dane się w konsoli nie zapisują , a jak konsoli nie podłączałeś nigdy pod neta od czasu kiedy była przerobiona to po wgraniu oryginalnego firmware napędu nie powinieneś dostać bana ale to tak jestem tego pewien w 99.9% , poczekaj na wypowiedzi innych użytkowników , którzy już np tak robili :)

4. Yacu

Yacu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że trzeba sprzętu bo wiem jak wygląda proces przerabiania :)
    Ale ogólnie to zastanawiam się czy lepiej podjąć ryzyko bana czy przywrócić całe oprogramowanie do oryginalnego stanu.

5. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak będziesz miał oryginalny firmware w napędzie to masz mniejsze ryzyko, że dostaniesz bana :p A podłączałeś konsolę pod neta jak była przerobiona ?

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @Up można tak zrobić ale to nie daje żadnej gwarancji

@Yacu
    Każde modyfikowanie konsoli pozostawia ślad, który BĘDZIE wykryty przez MS - ale przy odrobinie ostożności i zachowania czujności możesz wydłużyć oczekiwanie na bana.

7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    W niedalekiej przyszłości zamierzam coś takiego zrobić. Sporo szukałem na forum i zdania użytkowników były podzielone. Jak dla mnie, nie ma szansy byś dostał bana, są ludzie którzy na LT jadą online ładny czas, więc dlaczego Ty który ma OFW i jeszcze oryginalne gry ma dostać bana? Ale jak to mówił kolega wyżej, mam 99% pewności, że nie dostaniesz bana. Jednak jest jeszcze jedna rzecz, xbox'a można oflagować offline przez gry AP 2.5. Jak miałeś czarny obraz a potem powrót do menu z komunikatem to możesz mieć problem :/

8. Yacu

Yacu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. A moglibyście mi w takim razie powiedzieć, czy ten obraz jest poprawny pod względem grania przez live?

I na co zwracać uwagę skanując obraz? Bo mam ich trochę wypalonych i nie chcę nagrywać na nowo.

9. wygrana2324

wygrana2324 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Jak grasz przez internet i masz oryginalnego firmware to raczej na piratach nie pograsz :). Zostają ci w takim razie oryginały.

10. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    zmien ss version na 2

11. GameOveR

GameOveR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jasło
    Na pewno szansa dostania bana będzie o wiele wiele mniejsza, ale wciąż możliwa.

Zatapalkowano z Galaxy Ace :)

Wczytywanie...

Poleć forum