1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czytanie plyt w kratke

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fede, Wrzesień 15, 2009.

1. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam posiadam xbox'a z napedem liteon.Ostatnio zaczal mi fochy strzelac i raz czyta plyty a raz nie.To znak ze naped sie juz psuje czy wystarczy tylko przeczyscic konsole?Jeszcze jej nie rozkrecalem, a mam ja juz pol roku.Teraz mi odpalilo gre za 6razem.Naped jest sflashowany do 1.6 Ixtreme.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lwr

Lwr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z brzucha.
    Płyta może lipna.

4. Fede

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Plytka napewno dobra, zreszta to sie nie dzieje z jedna plyta tylko z kazda.Teraz naped caly czas czyta, ale wlasnie ma takie odpaly jak pisalem, ze nie widzi plyty i trzeba co chwile wysuwac i wsuwac tacke az do skutku.

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No pewnie nagrywasz na słabych płytach to dla tego.

6. Fede

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No raczej nie :p Nagrywam na verbatimach caly czas.Ale to nie wina plyty tylko chyba cos z napedem w konsoli sie dzieje.Jak nie moze odczytac plyty to slychac jakies takie dziwne zgrzytanie.

7. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No to wina napędu lub nagrywarki.

8. Fede

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nagrywarka tu nic nie ma do rrzeczy bo te gierki przez pol roku normalnie dzialaly.Od 2dni czasami naped nie moze odczytac plyty(nawet oryginalnej).Kiedys tak mialem w ps2 to wystarczyly tylko przeczyscic laser.Z xboxem jest tak samo czy zosatje mi serwis?Xboxa jeszcze nie rozkrecalem wiec nie wiem co i jak

9. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak liteon to raczej serwis.

10. mpelson

mpelson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Darłowo
    Witam mam podobny problem, też mam liteona ale flash 1.5. Od jakiegoś czasu mój napęd też zaczął stroić fochy i czytał kopie raz za 1 razem raz za x ;/ A dzisiaj chcąc pograć nie odczytało mi żadnej płyty... prócz orginałów;/ Co zrobić? Gwarancja odpada, bo jakiś czas temu chciałem otworzyć obudowę i nie dałem rady zrobić tego do końca, ostatnie zapięcie nie puściło, teraz jest lekko otwarta i widać, że była przeze mnie otwierana...Nie wiem co zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum