1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czytanie płyt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SUN_Rise, Maj 16, 2013.

1. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Mam taki problem.
    Otóż natrafiłem na bardzo fajną okazję gdyż zakupiłem za całe 150zł konsolkę w edycji limitowanej MW2. Miała tylko jeden minus, nie czytała płyt.
    Dla mnie to banał, wymiana lasera, lecz jak zobaczyłem, że mam 116 saveów gier na dysku twardym, lekko mi oczy wypaliło, no ale "OK" mówię, laser kosztuje 40 zł i będzie po sprawie. Jak wymieniłem laser i skalibrowałem do 4.36 nie było praktycznie żadnej różnicy, tylko potrafiła rozpoznać płytę i to na tyle. Dziwił mnie bardzo nietypowy dźwięk silniczka od lasera, wiec to na 100% musi być to. Na allegro nie chciałem już kupować, gdyż przy sobie miałem napęd benq, więc przełożyłem. Do tego czasu gram, tak gram ale jak mam odpalać Xboxa to jestem chory- Aby sobie pograć w CoDa Multiplayer muszę przynajmniej z 5-10 razy otwierać tackę, i w lobby nie mogę być dłużej niż 20 sekund, bo szanownemu panu nie chce się czytać płyt, gdyż wywali mi słynny błąd doprowadzający mnie do szewskiej pasji . Za to kampanie czyta elegancko. Dobra, być może to gry (LT). Mam powypalane nagrywarką Matshita na płytach Platinum no dla przykładu Most Wanted, black ops 2, lego batman 2. Most wanted- aż chce się grać wszystko pięknie, cud, miód, malina. To samo Batman- super. CoD- tylko kampania.

Wczytywanie...

Poleć forum