1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czytnik E-book Jaki Polecacie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nollo, Grudzień 20, 2013.

1. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Cześć Wszystkim otóż przymierzam się do zakupu czytnika E-book możecie mi coś polecić ? tak do 350 zł
    Oglądałem się za Kindle 5 ale nie wiem czy da się na niego "wgrywać swój content " oraz czy format .cbr daje radę (komiksy) Są tematy o cbr ale z 2010 to jakoś nie ma pokrycia z rzeczywistością jak dla mnie :D ale może jest inaczej
    Albo zamiast czytnika polecacie jakiś tablet do tej ceny ? zależy mi tylo na czytaniu książek i komiksów ale ten fb i forum by sie przydało "pod ręką ""

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Masz tel z androidem ?

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    niedawno robiłem taki sam temat i zawzięcie nie chciałem kindle bo czułem ,że za niego przepłacę płacąc na firme a na rynku jest tyle tanich czytników.
    Nie miałem racji w sklepach można od czasu do czasu potestować wystawione czytniki nawet w media m był kindle4.
    Kupiłem kindle bo naprawde widac jaki jest ekran i prędkość działania z kindle a np cenowego konkurenta Vedia k10
    Na kindle bez problemu mozna wrzucic książkę w mobi przez program calibre
    Fajnie jest jak juz mamy ksiazke w mobi bo jak jest w pdf można ja skompresowac do mobi ale tekst się rozchodzi i nie za dobrze się to czyta ale jakoś się da.
    Jeśli ktoś wie jak w calibre da sie poprawić takie coś to prosiłbym o zaglądnięcie tutaj : http://xboxforum.pl/off-topic-45/kindle-4-i-pdf-na-mobi-przez-calibre-184377/

Co do tabletów to jak chcesz czytać to najlepiej kupić czytnik do tego stworzony a nie tani tablet;)

1 osoba to lubi.
  5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jestem "szczęśliwym posiadaczem Isrona 3g(bez s) gdyż urzekła mnie jego bateria :D a na nim nawet nie mam Fb
    Jakbym miał androida to by było spoko ale właśnie nie mam :<

No a lepiej zakupić Kindla 5 czy starszego ?

6. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Ja używam starego, dobrego Kindle Touch i jestem maksymalnie zadowolony. Bateria trzyma bardzo długo, a sam czytnik ma wszystko co potrzeba. Przychylam się do opinii kolegi dawidek295, że do czytania książek czytnik sprawdzi się o wiele lepiej niż jakikolwiek tablet.

1 osoba to lubi.
  7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  8. barti1997w

barti1997w Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Kindla jedna z lepszych :) Na pewno czyta większość formatów, bo to urządzenie z wyższej półki :)

Wczytywanie...

Poleć forum