1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyżby karta sieciowa się zepsuła? Problem z podłączeniem internetu do xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekGreT, Luty 13, 2010.

1. tomekGreT

tomekGreT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    zeTgie
    Drodzy koledzy przed chwilą narodził mi się problem z moim pudłem. Konsola od 2 miesięcy jest podłączana codziennie pod kabel internetu przez router. Wszystko działało aż do dziś. Podłączam a tu nie mogę zalogować się do Live. Test sieci w xboxie finalizuje komunikat o nie mocy pobraniu adresu IP z routera. Wszystko do tej pory działało, nic nie było ruszane ani zmieniane. Co najśmieszniejsze jest to, że gdy wchodzę w konfiguracje sieci w xboxie wszystko jest ładnie wypisane. Adres IP, Maska, Brama. Mam Neostradę jestem podłączony przez router od kolegi, xbox zawsze miał ustawienia sieci automatyczne.
    Dodam, że kolega który jest ze mną podłączony przez router jego xbox działa u niego. Czyli wychodzi na to, że albo padła w iksie karta sieciowa, bądź też router w jakiś sposób zaczął mnie wykluczać. Pozostaje mi chyba przejść się do jakiegoś znajomego i sprawdzić u niego czy mój iks odpali, a jak nie to pewnie gwarancja eh :/ I kto mi teraz zwróci pieniądze wydane na abonament Live? :/
    Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Sprawdź u kogoś a potem będziemy wykluczać kolejne opcje, ale żeby karta padła, dziwne.

4. tomekGreT

tomekGreT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    zeTgie
    Xbox sprawdzony u znajomego i sprawny.
    Dziś podłączyliśmy nowy router. Również działa :) Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum