1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyzby to laser?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maxi178PL, Styczeń 13, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Witam, pisze z pytaniem, ponieważ ostatnio kupiłem sobie ihasa, wszystko super nagrywa bez bledow na verbatimach, nagralem black ops 2, horizona i wszystko plynnie chodzi, pozniej sleepin dogs, wyskoczyl blad, olalem go ale gra dziala, tylko, że filmiki tną, a w niektorych miejscach gra ma spadki fps'ów, dzisiaj nagrałem bez żadnych bledow wszystko przeszlo weryfikacje far cry 3 od club, no i tutaj jest to samo co w sleepin dogs, tylko dwa razy gorzej, nie da się grać normalnie 15 fps, a filmiki to chyba 5, nie mam hdd, zainstalowalem ger na pendrive nic to nie zmienia, kiedyś jeszcze na starej nagrywarce nagralem na platinum bez problemow red dead redemption, gra tylko zacinala sie w niektorych miejscach, najbardziej spadki do ok 5-10 fps w barze, nie wiem czemu, myslalem ,ze to jakosc plyty, a tutaj na ihasie wgranym z burner max + verbatimy far cry 3 tnie jak cholera i tutaj moje pytanie czy to wadliwy obraz czy może jednak ten laser? Nie znam historii konsoli, jasper jest to.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zły dział.....ehhh i tak ban

Wczytywanie...
Status Tematu: