1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czyżbyśmy poznali zupełnie nowy tryb gry w FIFA 15?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kiedy zobaczyłem, że FIFA 14 w wersji na konsole nowej generacji została wykastrowana z niektórych trybów obecnych na PS3, poczułem się oszukany. Szybko mi przeszło po rozegraniu kilku spotkań, choć niedosyt mimo wszystko pozostał. Na brak mnogości dostępnych opcji nie powinniśmy za to narzekać w tegorocznej odsłonie gry, zwłaszcza że jedna z nich brzmi bardzo intrygująco.

Co prawda Elektronicy nie podzielili sie jeszcze ze światem szczegółowymi informacjami na temat trybów rozgrywki (wiemy jedynie, że na pewno wrócą Turnieje), ale z pomocą przychodzi nam ESRB. Organizacja, której zadaniem jest ocenianie zawartości i wyznaczanie granic wiekowych dla gier dystrybuowanych w Stanach, wzięła w obroty najnowsze wydanie FIFY. Oto fragment notki sporządzonej przez ESRB:

Uwagę zwraca przede wszystkim pierwszy z wymienionych trybów, czyli Ulica. Czyżby FIFA 15 miała spajać zarówno profesjonalne rozgrywki, jak i te uliczne? FIFA Street cechowała się raczej luźnym podejściem w kwestiach symulowania czegokolwiek, więc bez wątpienia tym razem otrzymalibyśmy uliczną piłkę w bardziej realistycznym wydaniu. Biorąc pod uwagę, że notka dotyczy wersji na Nintendo 3DS, nie można w ciemno założyć, że tryb będzie obecny w każdej edycji gry. Pożyjemy, zobaczymy.

Premiera FIFA 15 zaplanowana jest na 26 września.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mogło by być ciekawe z taka uliczna fifa , a skoro już jesteśmy przy fifie i nie będę zakładał specjalnie nowego tematu , może ktoś mi powiedzieć czy z momentem przeniesienia swojego klubu z 14 na 15 zdobyte pieniądze czy jak to tam nazwać przechodzą czy nie ? Bo gracze to już wiem ze przepadają .

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nie :p (edit. ut przepada / kredyty do katalogu chyba przechodzą, nie wiem o których mówisz)

moj news z 2 lat lol [​IMG]

http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/esrb-uliczne-pojedynki-rowniez-w-fifa-13-nowe-wideo-138384/

ten

:D

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A to lipa tak naprawdę nic nie przechodzi z jednej części na druga :/ ale dzięki .

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    mi z 360 przenosił się level oraz cały FUT

7. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coinsy i Fifa Points nie przechodzą z 14 na 15.

Level przechodzi na następną serię.

Co do tematu to jestem jak najbardziej za aby obie marki były złączone. W końcu ostatnia gra z serii Fifa Street moi zdaniem była i jest fajnym tytułem a połączenie tego ze standardową fifa mogło by być "strzałem w 10".
    Do tej pory nie byłem przekonany co do kupna 15 ale jeśli ten tryb pojawi się na X360 i będzie to wszystko zrobione z głową to zastanowię się nad kupnem gry.

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Coinsy to wiadomo nie przejdą lecz ja w przypadku przejścia z fify 13 na 14 Fifa points przeszło wraz z levelem tak samo powinno być w 15 i jeżeli tak będzie to na dzień doby cały sklep mój

Wątpię ze EA połączy obydwie serie, przecież liczy sie kasa tak to kasują nas osobno za fife i fife stret a gdy to będzie połączone to tylko za jeden tytuł, choć pamiętam bodajże w Fifie 97 była możliwość gry na murawie jak i na hali to było coś fajnego

Wczytywanie...

Poleć forum