1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DA: Inquisition - problem z TU

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gamer89, Marzec 22, 2015.

1. Gamer89

Gamer89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Postanowiłem, że czas na drugie przejście DA: Inquisition, więc pobrałem nowego TU do tejże gry - i pojawił się problem. Po aktywowaniu tego TU nie mogę rozpocząć nowej gry, ponieważ wyskakuje fatal crash (po wybraniu rasy i klasy postaci). Dodatkowo, gdy wczytuję moje stare save'y (stworzone na TU1) to w trakcie gry kaszani się sterowanie - niektóre guziki w ogóle nie działają, inne reagują na komendy z innych guzików. Po chwili gry z takiego save'a wyskakuje fatal crash.
    Dodać muszę, że gram na RGH, gra jest w formacie xex ze zintegrowanym contentem z płyty pierwszej - znaczy całą grę mam na dysku zewnętrznym. Jeżeli ktoś spotkał się już z tym problemem, ewentualnie ma jakieś pomysły, jak go rozwiązać, to chętnie wysłucham (a raczej przeczytam;).

PS Tak dla jasności zaznaczę, że media id gry i TU są zgodne.

Wczytywanie...

Poleć forum