1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Da się jeszcze odratowac Xbox'a?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZyZy, Wrzesień 30, 2016.

1. ZyZy

ZyZy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Witam serdecznie.

Nie wiem czy uda mi sie prawidłowo opisać problem bo sam nie jestem do konca pewien co sie stalo. Mianowicie..mam mlodszego brata ktory dosc czesto pyka sobie na moim klocku 360 (przerobiony pod RGH). I dziś,po pracy,chcialem sie odstresowac i przy wlaczaniu konsoli odrazu pokazuje sie defaultowe menu xboxa,tak jakby nie bylo tego calego "Freestyle Dash" (chyba dobrze kojarzę). Z tego co udalo mi sie wyciągnąć od brata,to mowil ze cos tam krecil w plikach przez "Menadżer plikow" cos wlaczyl,pokazalo mu sie czerwone okienko,cos odznaczyl przy "Hdd" i zrestartowal konsole. I od tamtej pory nie mozna odpalic tego calego rgh. Obstawiam ze usunął przeróbkę (?) Czy źle obstawiam? Da sie to jakos odkręcić?

EDIT:

Jednak sie przełamał i wydukał cos wiecej,myślę ze to bedzie istotne. Chcial wgrac sobie gre(chyba cos kijowo nagral) ,ale wyskakiwal mu błąd i posłużył sie tym filmem
    . Moglby mi ktos powiedziec co sie dokladnie stalo i jak to mozna ewentualnie naprawic?

Ostatnia edycja: Wrzesień 30, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ZyZy

ZyZy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Doobra,doszedłem do tego że zostal odłączony plik launch.ini. Teraz pytanko,skąd mam wziac nowy plik launch.ini i jak go "wgrać" na konsole? Szukalem na forum,byl jakis poradnik dla nowych dotyczący uzywania RGH itd ale niestety wyskakuje mi że nie ma takiej strony.

EDIT:

Dobra poradziłem sobie sam,nie bylo tak trudno. Jednak znajomosc informatyki pomaga w główkowaniu :D Mozna zamknąć.

Ostatnia edycja: Październik 1, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum