1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Da się jeszcze odratować?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SUN_Rise, Luty 5, 2013.

1. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam! Dzisiaj kupiłem, xboxa 360 z padem i zasilaczem za 70zł, jest to falcon v1 (05-09-2007) z napędem hitachi. Posiada on błąd 1 RLOD i po włączeniu wentylatory zaczynają przyśpieszać a na telewizorze pojawia się błąd E74 (kod błedu (1022)). Po rozkręceniu go (X clampy to katorga) Wszystko było OK, natomiast GPU i CPU pod radiatorami wyglądało miej więcej tak (zdjęcie). Moje pytanie brzmi czy da się ją naprawić w domowych warunkach?, czy kopnąć ją w d... i sprzedawać na części?? Pozdrawiam

P.s. Na zdjęciu wygląda to tragicznie jakby ktoś lutownicy użył, lecz w rzeczywistości jest lepiej :)

[​IMG] http://imgur.com/45VKoag

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    eeee odpuść ;D ja bym sie nie bawił szkoda czasu ;/

4. SUN_Rise

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co aż tak źle?? :) Żeby chociaż pochodziła dobry miesiąc, może wymiana pasty coś da

5. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    hehe to wyglada jakby ktoś pasty do zębów nawalił pod CPU i GPU :) możesz próbować jak się nudzisz ale naprawde to nie ma sensu :D albo zawal jej wodne chłodzenie na allegro sa bloki pod falcona jakaś pompka i heja :D wtedy 3rrod Ci napewno nie wyskoczy.

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wymiana pasty nie pomoże przy błędzie e74. Jeżeli chciałbyś ją naprawić to musiał byś zrobić reballing a to koszt od 150zł w górę. Osobiście uważam, że nie opłaca się tego naprawiać.

7. SUN_Rise

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na fotkach wygląda jak pasta do zębów, ja obstawiałem na proszek do prania :) tak się wszystko kruszyło. Ja tam nie będe sie bawił w reballingi itp. Chciałbym, aby chociaż na chwile wstała, gdyż jak się dowiedziałem od poprzedniego właściciela miała dasha 7371 :c a więc JTAG Ready i trochę mi jej szkoda

8. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Widocznie tak tyrana byla ze i pasta nie byla zmieniana ze pasta sie zuzyla i popalilo :p ale spreobjoj to wyczyscic sa specjalne srodki w elektronicznym albo jesli sie nie myle to acetonem i paste termoprzewodzaca naloz i zobacz moze pochodzi z kilka miesiecy albo dni :p.

tel mialem w starej konsoli blad e74 i wymiana pasty pomogla aleodrazu sprzedalem ja :p

9. SUN_Rise

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    oglądałem tutorial na YT gdzie facet dobre pół godziny czyścił patyczkami do uszu to z jakimś płynem (wyglądało jak woda utleniona/spirytus) zmienił paste i ruszyła

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    tak ruszy ale na chwile :D dzien moze pare godzin:D wedlug mnie to wyglada na mieszanke proszku z pasta colgate:D

11. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    olej temat i tak z tym nic nie zrobisz ,
    konsola ewentualnie na części

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum