dalszy problem z Deus EX

pallino93

Użytkownik
Użytkownik
witam wczoraj pisałem że konsola się zwiesza (jednak to gra się zwiesza bo po wyciągnięciu płyty wraca do menu konsoli) w pewnym momencie gry (zimowa lokacja, wszyscy wariują ci strażnicy), radzono mi nagranie obrazu od nowa (mimo iż gra się zainstalowała na HDD) lecz znajomy od którego wziąłem płytę miał ten sam problem tyle że we wcześniejszym etapie...rozwiązał go włączając alarm!?
moze jednak to jakiś bug?


pozdrawiam
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
bug raczej wątpie raczej problem obrazem iso
 

pallino93

Użytkownik
Użytkownik
to jak to jest że jednemu wcześniej drugiemu później ten błąd się pokazuje?
 

kosa931993

Banned
Spróbuj nagrać prędkością 2x i na Verbatimie bądz Emtecu ale wcześniej puść przez abgxa i w ustawieniach ustaw 3lvl być może jakiś plik jest uszkodzony to powinno przefixować .
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
może bug u mnie co ludzie grali w to nie słyszałem o takim czymś ,nie narzekali działało ale mieli wersje eng
 

pallino93

Użytkownik
Użytkownik
zawsze nagrywam prędkością 2,4 dokładnie na platinumach, nie zawiodłem się na nich ani razu ale zgram obraz na dysk kompa i przeskanuje...jak ustawie 3lev to będzie jakoś komunikowane to że jest błąd?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
a sprawdziłeś kopie abgx360? level 3 jest na ap25 nie na zwykłą gre
 

kosa931993

Banned
Ustaw 3lvl , Automatycznie będzie fixowało pliki . Też używam płyt Platinum i nagrywam prędkością 2.4x ale tobie radzę na tą okazję nagrać z prędkością 2x wtdy powinno śmigać .
 

pallino93

Użytkownik
Użytkownik
no oczywiście że przepuszczałem obraz przez abgx360 nie wykrywał błędów żadnych, choć nie pamiętam czy sprawdzał cały obraz bo czasem pisze że nie ma pewności czy kopia jest bezpieczna czy jakoś tak...
 

pallino93

Użytkownik
Użytkownik
yyy jest to komiczne co teraz napisze, rozpaczliwie próbując raz jeszcze spróbować grać dalej chodziłem tam gdzie mogłem podszedłem do tego feralnego punktu od niechcenia rzuciłem granat EMP (ten od paraliżu elektroniki) i w momęcie wybuchu szarżowałem na drzwi:) i o DZIWO nie zwisiła się gra:D jaja normalnie:) co to ma być w końcu?:)
 

kosa931993

Banned
Jaja jak berety :)
 

Do góry Bottom