1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dalszy problem z podłaczeniem xboxa do internetu...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fire, Lipiec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fire

fire Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj pisałem już na ten temat,lecz dalej mam z tym proble.Dostałem wczoraj taki oto poradnik Konfiguracje Xbox Live | Artykuły .Postąpiłem według niego.Choć nie było mojego dostawcy sieci,więc postąpiłem według wskazówek neostrada tp.Problem jest w tym,że jedna wtyczka kabla crossowanego podłaczonego do konsoli nie świeci.Konsola nie może połaczyc sie z netem w moim komuterze.Do karty sieciowej dołaczonej przez dostawcę ''ynet'' mam normalnie podłaczony kabel zwykły ethernet.Z slotu z tyłu komputera,który miałem już od samego poczatku,gdy go zakupiłem idzie kabel crossowany do konsoli,który zakupiłem oddzielnie.Nie ma już nawet tego żółtego trójkacika w którym był wykrzyknik.Wyglada,że wszystko chyba jest git,lecz w połaczeniu lokalnym 5 do której chce podpiac konsole ip oraz maski podsieci w Stan:połaczenie lokalne 5 nie ma,zakładka OBSŁUGA.W TCP/IP wpisałem wszystko ręcznie tak jak w poradniku,ale może powinienem wpisać w IP koncówce 192.168.0.2 a nie 0.1 bo mam dwa połaczenia lokalne 4 i 5.Natomiast w konsoli powinienem chyba też tą koncówke zmienić na 0.3.Sam już nie wiem co robie żle.PROSZĘ O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    To jak wczoraj zakładałeś temat i prosiłeś o pomoc to czemu nie kontynuujesz w tamtym temacie tylko zakładasz nowy?? ten temat zamykam, a kontynuuj w tym http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/problem-podlaczenia-x-boxa-do-sieci-lokalnej-96413.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum