1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dam radę przejść Halo 3(słaby angielski)?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Maj 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak jak w temacie, dam radę przejść Halo 3? Problemem jest mój słaby angielski, zaledwie dwie klasy gimnazjum się uczę(poziom podstawowy) co nie co umiem, ale to za mało by zrozumieć np. fabułę. Ale czy dam radę przejść?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    zawsze dasz rade przejsc. niewaze czy znasz ang czy nie grasz i juz. Tylko fabule nie bedziesz znal :> poszukaj na google o fabule

4. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Szczerze mówiąc, angielski na poziomie podstawowym nie powinien Ci sprawiać trudności w cieszeniu się grą. Gra prowadzi za rączkę - a jak bardzo będziesz chciał poznać znaczenie danego słowa to zawsze można zrobić "pause game" i sięgnąć po słownik :)

5. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W menu głównym wciśnij lewo, lewo, dół, prawo i będziesz miał grę po polsku, tylko uwaga wszystkie teksty nie zawierają znaków interpunkcyjnych, więc mogą być małe problemy ze zrozumieniem fabuły. BOŻE!!!

6. Casta

Casta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno
    Grę przejdziesz spokojnie, jedyny minus to że nie będziesz rozumiał dialogów a ja osobiście bez tego nie umiałbym(nie chciałbym) grać ;x

7. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja też mam taki problem, bo lubię wiedzieć o co chodzi:p Mam aktualnie Fracture i Terminator: Salvation na stanie po eng, zobaczę jak z nimi sobie poradzę i wtedy pomyślę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum