1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dance central 2 demo, wrażenia.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Falandir, Październik 23, 2011.

1. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Chciałbym poznać wasze opinie i oceny odnośnie dema gry Dance Central 2. Ale najpierw przedstawię moją recenzję i wrażenia.

Grając w poprzedniczkę, zastanawiałem się jak postanowią ją ulepszyć w stosunku do poprzedniej. Miło się ucieszyłem gdy zobaczyłem któregoś dnia wystawione demo na live. Odpalam.

Pierwsza rzecz - sterowanie. Na pewno w jakimś stopniu zmienione, oczywiście na lepsze. O ile w jedynce sterowanie kinect'em było takie byle jakie, tyle w tej części po menu steruje się dość przyjemnie :)

Kolejną sprawą jest o wiele lepszy tryb dla 2 osób. W końcu możemy tańczyć obok siebie w tym samym czasie, a nie czekać, aż 1 osoba zatańczy do połowy i przy okazji wylukać połowę kroków..

Dalej postanowiłem przyjrzeć się trybowi w którym uczymy się po kolei kroków do danej piosenki. Możemy teraz przede wszystkim zdecydować, czy chcemy powtórzyć dany kawałek i go zaliczyć jeszcze raz. Więcej większych zmian tutaj nie znajdziemy.

Przejdźmy do sedna, czyli rozgrywki. Grafika nie przeszła gruntownych zmian, ale jest poprawa. Same ruchy są tak jakby płynniejsze. Kinect łatwiej wychwytuje ruchy. W niektórych szybkich krokach możemy nawet podnosić nie tą nogę i machać nie w tą stronę ręką a gra to zalicza.. Lecz ten mały niuans nie przeszkadza zbytnio w grze

Gdy "wykułem" i zatańczyłem dwie dostępne piosenki w demo, mocno czułem nie dosyt i chciałem więcej. Wiadomo, demo, ale zdałem sobie sprawę że warto zainwestować pieniądze i kupić grę kiedy tylko wyjdzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum