1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dance Central 2 - okładka a język w grze?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Melvin.FoX, Grudzień 18, 2013.

1. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemka!
    Kupiłem na prezent choinkowy gry na X'a m.in. Dance Central 2. Dzisiaj kurier przywiózł pakunek no i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem wśród innych gier Dance Central 2 z opakowanie w języku angielsko-skandynawskim. Lekkie zdziwienie bo w sklepie internetowym napisane było wyraźnie, że gra jest w języku polskim. Kontaktowałem się ze sprzedawcą odnośnie problemu i stwierdził, że gra powinna być po polsku. Ja jednak mam pytanko do Was - możecie coś podpowiedzieć? :/ Oczywiście nie mogę jej odpakować bo to prezent no i poinformowano mnie, że mogę grę zwrócić ale w szale przedświątecznym zanim bym ją odesłał, otrzymał z powrotem pieniążki, poszukał znowu tej gry i kupił to wątpię czy bym się wyrobił. Pomóżcie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    dc2

a tak ciężko obrócić pudełko i z tyłu przeczytać jakie wersje języków zawiera owa wersja?

4. Melvin.FoX

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wcale nie ciężko - przecież napisałem, że na opakowaniu jest język angielsko-skandynawski to też jest napisane angielski i szwedzki ale w Dance Central 1 na okładce było napisane, że jest język polski a gra nigdy po polsku wydana nie została - był patch, który dodawał napisy PL, tak więc nie ufam okładkom od Harmonix.

5. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
  6. Melvin.FoX

Polubienia:
    2