1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dance Central 3 rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Proceder, Kwiecień 7, 2014.

1. Proceder

Proceder Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

otoz nie dziala mi ta gra zawiesza sie podczas wczytywania. wyczytalem ze mam podmienic default.xex ale nie wiem skad go wziac ani gdzie go wrzucic. jest jakis poradnik jak to zrobic i ewentualnie jak wgrac wszystkie dlc i piosenki z poprzednich czesci ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Stąd np. : Dance central 3 Patch-fix by xyp.rar | Uloz.to
    i masz go zastąpić za oryg plik default.xex ,którym odpalasz grę - oczywiście gra musi być przerobiona do XEX'a (nie do GOD).

Gra zawiesza się na ekranie wczytywania w SLIM'kach na płytach CORONA..i niezbędny jest tan patch.

Chcąc wrzucić piosenki z poprzednich części musisz pobrać import pack'i z obydwóch części oraz te piosenki i wrzucić je do:
    Hdd/content/16zer/373307D9/00000002/tutaj

3 użytkowników lubi ten post.
  4. Proceder

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok gra dziala jednak z tymi piosenkami mam pewien problem. gdyz w mojej konsoli mam tylko do wyboru OnBoardMU albo USBMU0 w oby dwoch jest Content i nie wiem do ktorego wrzucic.

edit. juz doszedlem wrzucilem wszystko do USBMU0 i jest git ;)

jeszcze mam pytanie dlaczego po przegraniu gry na xex nie odpala mi sie ona z listy gier tylko musze wchodzic w menedzera i tam odpalic default.xex ? wszystkie inne gry mam w god i odpalaja sie normalnie

5. Jabar

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeskanuj i będzie widoczna okładka z wersji XEX, i uruchomisz normalnie :)

6. Proceder

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak mam to przeskanowac ? zaakutalizowalem okladki i teraz nawet mi nie czyta okladki od tej gry tylko jest cala zielona ;/

7. Jabar

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przespałeś kwartał ?? :D
    BTW. No daj skan w FSD...

8. Proceder

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe no troche sie zajeb w akcji.

przeskanowalem w opcjach grafiki i nic nie dalo ;/ gra sie nie odpala z listy i dalej nie pokazuje sie okladka od tej gry a wczesniej byla normalnie ;/

wszedlem w zakladke programy i tam pojawila sie gra dance central i odpala sie normalnie... ale dlaczego w programach a nie w grach ?

e. juz ogarnalem przenioslem i jest wszystko git. dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum