1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dance Central Spotlight - błąd w grze?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HornyGoat85, Sierpień 19, 2016.

1. HornyGoat85

HornyGoat85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

Pobrałem i zainstalowałem Dance Central Spotlight, wszystko pięknie śmiga, ale jedno mnie zastanawia. W trakcie każdego utworu, mniej więcej w połowie, wyłącza się na kilkanaście sekund obraz i pojawia się dziwna mozaika (jak na załączonym zdjęciu). Muzyka w tle gra. Po kilkunastu sekundach obraz wraca do normy, z boku ekranu ponownie pokazuje się odliczanie i można dalej tańczyć. Tak ma być i gra tym samym daj nam chwilę odpocząć czy o co chodzi? Miał ktoś podobny problem?

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Załączniki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To nie żaden problem, po prostu widać, że nie grałeś w poprzednie części. W tym momencie chodzi o to żeby robić cały czas ten sam ruch, który robiłeś przed tym. Za to dostaje się punkty. Musisz zapamiętać co robiłeś w grze i cały czas to odtwarzać, aż pojawi się kolejny ruch już na normalnej planszy.

HornyGoat85 lubi to.
  4. HornyGoat85

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No nie grałem. :) Xboxa sprawiłem sobie dopiero dwa dni temu. ;) A wolałem zapytać, bo na różnych filmikach na Youtubie nie widziałem takiej przerwy i bałem się, że coś skopane jest. Dzięki wielkie za wyjaśnienie! :)

5. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    o widzisz! Ja myślałem, że to jakiś moment na freestyle hahaha ;)

kuleczka91 lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz co nie wiem, może i w tej części można co innego robić, ale w poprzednich trzeba było powtarzać ten sam ruch przed tym jak zgasili światło i tak zapamiętałam :D

Nie wiem, nie zagłębiałam się w temat czy da się to jakoś wyłączyć. Poszukaj w ustawieniach, ale nie wiem nawet pod jaką nazwą byś to miał znaleźć.

Ostatnia edycja: Sierpień 19, 2016
  7. HornyGoat85

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To jeszcze tylko zapytam - da się to jakoś wyłączyć?

EDIT. Już znalazłem w ustawieniach. To jednak opcja freestyle i można ją wyłączyć. ;)

Ostatnia edycja: Sierpień 19, 2016
    goran lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum