1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dane na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez globus250, Sierpień 17, 2016.

1. globus250

globus250 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Totalnie lamie w tych tematach więc mam kilka pytań. Chce kupić konsolez tak o, tylko żeby sobie pograc w wolnych chwilach i znalazłem używke 360 slim 250gb z grami na dysku. No i tutaj zacząłem rozkminiać. Czy gry te sa dostępne bez trybu LIVE? Czy można je zacząc od poczatku - skasować save-y? Czy można je usunąć i w jaki sposób nabyć nowe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz, że te gry na dysku są tylko do czasu ich usunięcia? Jak je usuniesz to masz po ptokach, bo żeby je pobrać potrzebujesz profilu (w tym wypadku sprzedawcy) na którym zostały zakupione (jeśli to konsola nieprzerobiona). Wszystko zależy od gry czy ma tryb multi czy też nie, nikt przecież nie jest jasnowidzem. Ogólnie gra Ci odpali bez posiadania Xbox Live Gold, ale jeśli ma tylko tryb multi to nie zagrasz sobie bez wykupienia subskrypcji. Jeśli ma tryb Single to normalnie bez problemu zagrasz. Jak kupisz konsolę to najprawdopodobniej nie będziesz miał tam nawet profilu tego, który Ci tą konsolę sprzeda, więc do jego save nie będziesz miał wglądu tzn. pewnie będzie jeszcze na dysku, ale można łatwo go usunąć. W każdym razie jego save Ci się nie uruchomi, bo każdy profil ma swój. Jeśli założysz sobie swój profil to będziesz miał na czysto gry od zera, od początku tak ściśle ujmując. Gry da się usunąć, po prostu na nie najeżdżasz i dajesz usuń. Co to za pytanie w jaki sposób nabyć nowe? Kupić...albo wersje cyfrowe w sklepie MS, albo kupić grę na płycie. Chyba, że jest to konsola przerobiona to musisz się interesować jak wrzucać gry, bądź je nagrywać. Nie podałeś linku do oferty to ciężko Ci w tym przypadku odpowiedzieć.

globus250 lubi to.
  4. globus250

globus250 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak usunę to po ptokoach - logiczne, chodziło mi tylko o to czy moge zwolnić miejsce na dysku z niechcianego syfu. A przy posiadaniu konta z którego kupiłem grę i po usunięciu jej z dysku, można ją bez kosztów przywrócić, tak? Bez profilu sprzedawcy mam dostęp do wszystkich gier, bez jego save, ale żeby z nich korzystać (w przypadku single) potrzebuje minimum Xbox Live Silver, czy mogą chodzić offline? Czy grając na koncie poprzednika można skasować jego save? A co do kupna, nie sprecyzowałem. Chodziło mi o cyfrówki. Tylko sklep MS czy jeszcze jakieś źródła?

Wczytywanie...

Poleć forum