1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dane Rozliczeniowe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubszo99, Luty 8, 2012.

1. kubszo99

kubszo99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Dzisiaj chciałem sobie przedłużyć konto XBOX live Gold za pomocą zdrapki (12+2) noi wpisuje kod, potem Windows Live ID , i imię i nazwisko ale potem wyskakują mi dane rozliczeniowe od razu mówię że nie chcę kupować gier za pomocą karty kredytowej w sklepie XBOX live ewentualnie dodatki za pomocą MS Points lecz chciałbym pominąć te Dane Rozliczeniowe. Czy to jest obowiązkowe i czy będą przychodziły jakieś rachunki na adres lub jakieś wiadomości na telefon i czy jest obowiązkowe wtedy podawanie karty kredytowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kiedyś dało się to ominąć, wpisywało się tylko dane. Jesli nie przejdzie wymyśl z głowy numer karty kredytowe/debetowej. Przejdź do zakładki na xbox.com i usuń ta kartę kredytową

4. kubszo99

kubszo99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra to chodzi o tą katę jakoś sobie poradzę jeżeli będzie trzeba ale będą jakieś rachunki za to przychodzić czy wiadomości

5. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No jeśli jej nie wykasujesz nr karty, będzie on nie prawidłowy to po ukończeniu statusu live zablokują ci konto, do momentu uregulowania płatności za miesiąc.(1miesiąc)
    Jeśli numer będzie prawidłowy to po ukończeniu statusu gold zostanie on automatycznie przedłużony, a z konta pobrane środki.(1 miesiąc), jesli znów nie usuniesz będzie co miesiąc przedłużane, a środki z konta będa znikać:)

6. kubszo99

kubszo99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha czyli mogę wpisać fałszywy numer karty dodać xbox live gold 12+2 usunąć kartę a potem jak się ten abonament skończy lub będzie dochodził końca to mogę wpisać normalnie wykupiony kod w np.empiku czy dalej muszę dodawać kartę

7. kubszo99

kubszo99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Noi czy jak będę dodawał tą kartę to wszystko się powtarza czyli dodaje kartę, doładowywuje, usuwam kartę i czekam aż się abonament skończy

8. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wiem czy to pytanie nie jest jednorazowe, tego ci już nie powiem.

9. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie rozumiem kompletnie tego XBL, mam zdrapkę na 3msc po czym wprowadzam dane i region mam zablokowany od razu na USA.... przecież zakładałem konto na polskim xbl... o co chodzi?

10. Vish

Vish Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Swords, Irlandia
    @ kubszo99:
    Jesli masz karte zdrapke nie potrzebujesz zadnych kart kredytowych ani niczego. Dane rozliczeniowe musisz wpisac na koncie, aby w razie niepowodzenia albo jakiejs innej przypadlosci wiadomo bylo do kogo nalezy konto, ktore wykorzystalo ten kod.

Takze wypelnij dane kontaktowe na potrzeby rozliczen, nie dodawaj srodka platnosci bo nie trzeba i tyle, mozesz uzywac kodow.

@dejm:
    W jaki sposob zakladales konto?

Wczytywanie...

Poleć forum