1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dante Inferno opinia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arima Tekken, Sierpień 4, 2010.

1. Arima Tekken

Arima Tekken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Czy opłaca sie kupić gre Dante Inferno?Chciałbym dowiedzieć sie jaka jest wasza opinia na temat tej gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie opłaca się tego kupować. Pograłem chwilę i zdecydowanie nie.

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    bardzo dobra gra - jesli podobal sie sie God Of war na ps2 to zdecydowanie polecam. trudnosc zagadek daje wiele do zyczenia ale ogolnie jest niezla siekanina i duzy wybor umiejnetnosci podzielonych na Swiete i na nieswiete ( :D )
    nieswiete sa takimi ktorych do uzywania potrzebujesz Kosy a swiete - krzyża
    ja przeszedlem na calaka i chetnie jesszcze raz usiade zeby przejsc
    pozdro
    grales chwile i mowisz ze nie. pograj dluzej i dopiero sie wypowiedz.

5. Pascal

Pascal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Daniello nie podał nawet jednego argumentu przemawiającego za słusznością jego wypowiedzi, więc przy wyborze radziłbym się nie kierować jego opinią.

Gra jest bardzo fajna, ja wcześniej nie miałem do czynienia z God of Warem (którego Dante's Inferno jest ponoć kopią) i mi się podobała. Grafika daje radę, nie jest co prawda jakaś piękna, ale za to gra jest płynna i śmiga bez przycinki. Poszczególne kręgi piekła są mocno zróżnicowane, krajobrazy długo zapadają w pamięć.

Jak już kolega wyżej zaznaczył, za zebrane dusze możesz kupić umiejętności święte (Holy) lub nieświęte (Unholy). Pierwsze rozwijają krzyż, a drugie kosę (oczywiście ta druga jest o wiele bardziej śmiercionośna, jednak krzyż też się bardzo przydaje, ja go używałem w walce regularnie).

Jeżeli cena nie jest zbyt wygórowana, to kupuj, nie będziesz żałował.

6. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Po pierwsze należy zauważyć że gra powstałą na podstawie cześci jednej z najwybitniejsztch książek włoskiego klasyku. Co prawda historia ma ze sobą mało wspolneg książkowa i tak z gry ale klimat wcisk w fotel :) Kolejny ważny aspekt to fakt że jest to jeden z lepszych slasherów na konsole xbox. Jak już kolega wyżej napisał grafika jest ładna choć nie jest to żadne arcydzieło natomiast na pochwałe zasługuje fałna i flora czyt. wszelkie monstry :)

pisać można by dużo ja walcze z dantym już od dwóch tygodni i jak narazie moje odczucia są bardzo pozytywne solidna gra za dobrą cene i masa zabawy. Polecam.

7. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest to cos podobnego Do Devil May Cry jak i God of War :))

8. GonzoPL

GonzoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to jest typowa siekanka jak God of war czy devil may cry
    gra nawet moze byc

Wczytywanie...