1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dante's Inferno - jak zabic wampirzycę? LFS?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gulon, Kwiecień 7, 2010.

1. gulon

gulon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć wam. Doszedłem do momentu, kiedy rzuca się na mnie wampirzyca w topless :) Najpierw jest pokazane aby skierować joystick LFS w dół, póżniej w górę - ja ją wtedy uderzam pięścią. No i ona wstaje i rzuca się na mnie.
    W tym momencie na ekranie pokazuje się jakby sam joystick z napisem LFS, ale bez strzałek tylko górna połówka jest podświetlona na czerwono.

Próbowałem wciskać ten joystick, wciskać i kierować go w górę, wciskać w tym czasie inne przyciski i nic... Ona rzuca się na mnie i wgryza mi w szyję.
    Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Trzeba dać w prawo albo w lewo (nie pamiętam dokładnie) i ruchem okrężnym od góry i w przeciwną stronę niż na początku (zataczasz analogiem półkole). Mam nadzieję, że w miarę logicznie to wytłumaczyłem, bo ciężko tak na sucho to opisać :D

4. gulon

gulon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a trzeba wciskać analog czy nie? Bo on jest podświetlony na czerwono ale nie ma strzałek żadnych w tym momencie.

I tak mam doła bo muszę od nowa zatłuc tego typka co był przed nią... a łatwy nie był.

5. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Robisz lewą gałką okrąg

6. Perley

Perley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    sam jesteś wampirzyca . to kleopatra.
    a co do tego momentu to czasami się chyba buguje bo są problemy z tym okręgiem

Wczytywanie...

Poleć forum