1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dante's Inferno - problem techniczny

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Szweł, Luty 12, 2010.

1. Szweł

Szweł Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolega nagrał mi Dante's Inferno ze swojego obrazu przerobionego na WAVE3. Moja konsola jest zbanowana, kolegi też. U kolegi wszystko śmiga, u mnie przy pierwszym odpaleniu informuje o koniecznej aktualizacji celem odpalenia gry. Akceptuję, wyrzuca okno z paskiem stanu aktualizacji, dochodzi do końca, restartuje konsole i... informuje o koniecznej aktualizacji i tak w koło pierdoło... mogę tak do usranej śmierci akceptować, on będzie aktualizował i aktualizował....

Czym może to być spowodowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    poszukaj na forum tysiąc razy było to poruszane.

4. sihill

sihill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Krótko zwięźle i na temat:
    Ściągnij ze strony M$ update, wgraj na pendrive, podepnij do konsoli, uruchom konsolę ponownie. Gdzieś czytałem że jak konsola już jest zbanowana to update blokuje dysk ale nie dam sobie głowy uciąć. Ja bana nie mam i aktualizacja przebiegła bezpoleśnie (Mass Effect 2 w moim wypadku o nią prosił). Temat do zamknięcia.

5. kolcok

kolcok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dante

siema nagrałem dante inferno i przy odpalaniu wyskakuje mi zebym zaktualizował konsole a ja juz wczęsniej aktualizowałem nie wiem co to jest odp1

6. Szweł

Szweł Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w jakim sensie blokuje dysk? przecież w momencie zbanowania dysk został zablokowany... w sensie nagrywania na niego gier.

ponadto ostatnio xbl aktualizował mi dashboard gdzieś w okolicach października... od tamtego czasu pojawił się nowy? w odpowiednim temacie widzę, że plik nazywa się fall_09 więc o co chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum