1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dantes inferno

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez p0g, Luty 23, 2010.

1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam takie pytanie , ukonczylem gre jednak nie zrobilem wszystkich zdolnosci unholy zabraklo mi 2 zdolnosci i 7000 experience , a w holy zabraklo mi z 10-15 zdolnosci i jakies pewnie z 3000 experience, teraz pytanie czemu tak sie stalo ?:D przeciez zabilem wszystko co sie ruszalo a pomimo tego zabraklo bardzo duzo pkt na podbicie zdolnosci itp.
    Czy moze tu chodzi o to ze zeby wszystko zrobic trzeba bylo by drugi raz na tym samym profilu przejsc gre ? da sie wogole tak zrobic ? bo niemialem okazji sprawdzic , bo mi baterie siadly :D ale fuks bo zdarzylem ukonczyc gre :]

Swoja droga to nie zle poukrywali relicty i monety , bo staram sie zawsze wszedzie zajrzec a i tak brakuje mi 8 monet i 16 relictow :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    ja przy pierwszym przejsciu też nie zdobyłem wszystkiego, ale byłem na full Holy, teraz idę drugi raz i walę wszystko unholy , oczywiście wszystkie osiągnięcia mi zostały z pierwszego przejącia i dodatkowo dobiłem punktów na tej opcji hell coś tam, gdzie jest do przejścia chyba 40 wavów z wrogami.

Zostają też wszystkie relikty zebrane za pierwszym przejściem tylko monety i grzeszników trza od nowa zaliczyć.

Polecam you tube filmiki typu judas coins itp, bardzo pomocne.

i jeszcze jedno , za pierwszym razem, przejście zajeło mi ok 9h (na poziomie Zealot), a teraz mam ponad trzy godziny i mam już 20 monet, więc chyba będzie o wiele którcej.
    pamiętaj też że niektóre relikwie można upradować do trzeciego poziomu, więc pilnuj tego i zmieniaj je co jakiś czas bo moce poszczególnych itemów są niekiedy bardzo przydatne, upgraduje się je np przy zebraniu piątej monety do sakiewki.

Wczytywanie...

Poleć forum