1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Dante's Inferno

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Gorsag, Maj 16, 2011.

1. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia

Nazwa: Dante's Inferno
    Data wydania: 5 luty 2010
    Gatunek: Hack and slash
    Multiplayer: Nie
    Developer: Viscreal Games
    Wydawca na świecie: Electronic Arts
    Wydawca w Polsce: EA Polska

Opis:
    Dante's Inferno to gra stworzona dla rozrywki i odprężenia po ciężkiej pracy. Jako typowy slasher, oferuje nam czystą przyjemność z rozgramiania sił po przeciwnej stronie barykady. A tych nie jest mało, i nie są jednorodne. Mamy możliwość zmierzyć się z różnymi jednostkami, w zależności od lokacji w której przebywamy, aby na końcu każdej mieć możliwość pokonania jednego z bossów. Całość ma swój klimat w większości mieniący się różnymi odcieniami mrocznej czerni. A to dlatego, że historia Dantego związana jest z wędrówką przez wszystkie 9 kręgów piekła, przez które przejść musi aby uratować swoja ukochaną Beatrice.
    Sama rozgrywka jest przyjemna, szybka i żywiołowa. Naprawde jest co robić, a oprócz rozszarpywania, przecinania, miażdżenia i młócenia przeciwników na gracza czekają także małe łamigłówki logiczne, które jednak nie są jakoś strasznie skomplikowane. Mamy możliwość rozwijania bohatera w dwóch podstawowych kierunkach, dodając i ulepszając nowe umiejętności które posłużą nam do przejścia otchłani piekielnych. Warto dodać że po chwili sterowanie staje się przejrzyste i nie nastręcza żadnych trudności, a nawet można się pokusić o stwierdzenie że jest intuicyjne.
    Lokacje zrobione są porządnie i jak już wspominałem mają klimat który można poczuć. Sama grafika prezentuje się całkiem ładnie i raczej nie jesteśmy narażeni na totalną brzydotę (oprócz potworków które będziemy mieli zabijać - one są z zasady ohydne) prezentujących się postaci i miejsc. Myślę jednak że niektóre miejsca mogły by być troche bardziej urozmaicone, bo miejscami można narzekać na monotonię.
    Dźwięki (wersja angielska) są zrobione dobrze i praktycznie nie mam do nich zastrzeżeń. Naprawdę dobrze odwzorowano wszelkie krzyki, wrzaski itp, a odgłosy samej walki także porywają. Wespół z dobrą grafiką robi to piękne wrażenie i potrafi wciągnąć w świat Dantego.
    Często rozmawiając o tej grze słyszałem że jest ona odpowiednikiem exclusive'a na playstation pt. God of War. Jest tylko kwestia tego, czy jest gorsza czy lepsza od tamtej serii. Mnie na pewno przypadła do gustu i z czystym sercem mogę wystawić ogólną ocenę 8/10. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia o tej grze, jednak każdemu kto chce sobie odpocząć rozpruwając stwory z piekła rodem mogę spokojnie tę gre polecić. Jednocześnie na wyższym poziomie trudności można już poczuć wyzwanie jakie ta gra stanowi, dlatego też mogę ją również polecić śmiałkom którzy chcą się troche pomęczyć i mieć satysfakcje z rozwalenia gry na poziomie najwyższym.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czekam na ta grę we wsteczne kompatybilności. Siekanie diabłów sprawia fajną przyjemność

4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Zgadzam sie z kolega gra przednia taki xboxowy God of War.

Wczytywanie...

Poleć forum