1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark sector pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez cjb, Lipiec 31, 2008.

1. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    zaciąłem się w akcie 3cim, jestem w fragmencie gdy z tego dachu zabijam oll, znajdują się tam 2ie piwnice, wszystkich pozabijałem i dalej nie wiem co robić dalej ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Odp: Dark sector pomoc

wszystko fajnie tylko mój angielski nie najlepszy :D

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Dark sector pomoc

Jak patrzysz z dachu, zejdz na dol do samego konca "mapki" i po prawej masz wejscie zagrodzone siatka. Uzyj tego ninja bumerangu (no, nie wiem jak to nazwac) i przy zwolnionym tempie uderz w przelacznik obok drzwi...(bumerang ma przeleciec nad siatka) Nie pamietam dokladnie, bo przeszedlem ta gre pare miechow temu,ale chyba o ten moment chodzi (bo piszesz o dwoch piwnicach, a tam takowe byly).

6. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Ja także mam problem, jak mam zabić w 3 akcie tego wielkiego golema? Ładuje w niego ognistym ostrzem a kiedy spada na dół, błyskawicznym... Robie to w kółko a boss dalej zdrów... Pomocy

7. patrykm

patrykm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ja takze mam problem nie wiem ktory to akt czy tam misja, zacialem sie w miejscu gdzie obok mnie leza dwa granaty pelno kolesi i dwa takie napakowane byki z maszynowami ktorych za nic sie nieda zalatwic. pomocy jak rozwalic tych dwoch, jak z nimi sobie poradze to pozniej tych zoltych rozwale jakos. pozdro

8. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Tych byków pokonać musisz najlepiej właśnie granatami, podajrze na planszy masz ich 6 musisz dobrze poszukać. Jeżeli braknie granatów, uderzaj naładowanym ostrzem w głowę aż do skutku. Jeżeli pokonasz jednego, upuści on ciężka broń dzięki której z 2 poradzisz sobie już bez problemu. Polecam najpierw wykończyć tych słabiutkich kolesi :)

9. Przemkas

Przemkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam proszę o pomoc.Przeszliście panowie tą grę-moze mi pomożecie?
    Zaciałem sie w 5 poziomie-The Shipment.Chodzi mi o walkę z takim robotem na czterech łapach na dużej arenie.Za cholerę nie moge go pokonac!Strzelam wszystkim co mam i nic!Gra w trakcie walki pokazuje jakaś zamkniętą bramke a w srodku niej skrzynke z niebieską energią.O co chodzi?

10. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bijesz w te prady dyskiem a pozniej w robota.

11. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najpierw ladujesz glewie pradem (ta niebieska energia...), potem rzucasz w Jackala (robot), kiedy ten bedzie sie swiecic na czerwono, szybko podbiegasz go od tylu i robisz finishera "kierowcy".

12. maxisel93

maxisel93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    słuchajcie mam problem z przejsciem pewniej misji jestem na jakis cmentarzu i nie wiem co zrobic pozabijałem wszystkich i co dalej

13. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  14. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0