1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark Siders 2 - pomoc w nagraniu.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gaaam, Październik 6, 2012.

1. gaaam

gaaam Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czesc , mam problem , jak nagrać tą grę ?

Konsole :: Darksiders II (2012) [PL] [RF] [LT+3.0]

Nie mam Ihasa , ale gry jak fifa12 , sleeping dogs , gow2/3 , fable 3 itd nagrywaja sie bez problemu !!

NAgrałem na jedna plytke i gdy wkladam do xboxa to wgl jej nie czyta "Wysun Dysk" <-- to pokazuje mi sie w miejscu właczenia gry.

Gdy wkładam grę do komp. i otwieram płyte , to jest pusta , a jak chce cos na nia nagrac to w img burn pisze "DISC NOT EMPTY".

W abgx wszystko jest na zielono :p
    Wszystko ok z ta gra?

mam Lt 3.0+ Dash najnowszy , a bardzo chcialem w to pograc;p

I nie mowcie mi tylko , ze bez Ihasa nie da rady:/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wrzuc płyte do komputera. Uruchom abgx, wybierz opcje burned dvd i daj ss z abgx. Wtedy okaże się co jest nie tak.
    Osobiscie stawiam, że po prostu źle się nagrała.. trzeba nagrać jeszcze raz lub obraz masz zły ściągnięty

4. gaaam

gaaam Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gdy wkładam grę do komp. i otwieram płyte , to jest pusta , a jak chce cos na nia nagrac to w img burn pisze "DISC NOT EMPTY".

wiec **** , a wlozylem sleeping dogs nagrane na takiej samej plytce i jest normalnie zapleniona .oO

5. Shade4

Shade4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wwa
    Mam podobnie , ze wgl. xbox nie wyczytuje plyty

Dołaczam sie do pytania.

Wczytywanie...

Poleć forum