Dark siders ii nie chce odpalić pomocy!!!!

kamal1993

Świeżak
Świeżak
Witajcie ostatnimi czasy nagrałem sobie darksiders ii na atapi ichas120 6ata oczywiście przerzuciłem przez abgx i nagrałem na tdku tak jak na tutorialach było niestety włączał mi sie tak ok co 10 raz ale tylko napisy i stawała w miejscu płytka!!
pojechałem do brata zeby mi nagrał ichasem cos tam B
nagrał wrzucilismy u niego działa idealnie pojechałem do siebie i znow nic tylko tym razem nawet mi sie nie włączają napisy tylko czarny ekran

pomocy nie wiem co zrobić jakiś tydzień temu razem oddalismy konsole na przeróbke 3.0 wiec to nie wina przeróbki laser wymieniany był u mnie jakoś na jesieni zeszłego roku wiec to tez nie wina lasera poniewaz każdą inną gre odpala o raz i nic nigdy sie nie zacina czy ktoś mógł by mi doradzić coś w tej sprawie jestem nowy i niebardzo sie orientuje w tych sprawach


Z Góry Dzieki
Pozdrawiam
Kamal1993
 

akwarium25

Banned
wyczyść pamieć podręczną.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
wyczyść pamięć i sprawdź czy działa powinno być wszystko OK
 

kamal1993

Świeżak
Świeżak
spróbowałem i nie da rady coś tak skrzeczy takie coś""cz cz""
a jak włoże tą co ja nagrywałem to włącza sie do napisów i do reklamy nie dochodzi nawet do miejsca gdzie mozna zapisać wiec to nie jest raczej ze brakuje miejsca
opłaca sie nagrywać 3raz ?
pojechałem znów do brata zeby zobaczyć czy działa bo sobie tak mysle moze w transporcie sie porysowała jakoś a tu smiga jak głupie
wiec nie wiem co jest coś z napedem? ale to chyba także nie to bo by inne gierki nie działały
 

kamal1993

Świeżak
Świeżak
nikt nie potrafi mi pomóc?
 

jemcozupe

Świeżak
Świeżak
niech ci nie działa, złodzieju, by grać trzeba mieć kase, zrozumcie to biedaki przerabiające konsole, mercedesem nie pojezdzicie jak kasy nie macie debile biedne
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
@up
Nie karmimy trolli.

@topic
śkoro dziala na innej konsoli, wina napedu. Na jakiej plycie nagrywales-verbatim?

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

kamal1993

Świeżak
Świeżak
ta co nagrana była u mnie i co napisy tylko działaja na TDK
ta co była nagrywana na ihasie nagrywana była na verbatimce ale u niego działa bezproblemu a u mnie nic....
inne działają a to nie działa wiec to nie moze być raczej wina napedu
 

akwarium25

Banned
niech ci nie działa, złodzieju, by grać trzeba mieć kase, zrozumcie to biedaki przerabiające konsole, mercedesem nie pojezdzicie jak kasy nie macie debile biedne
dobre
 

Do góry Bottom