1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark Souls Dodatek kupić DLC przez Xbox Live czy wersje pudełkową?

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez rafcio007, Luty 16, 2013.

1. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Witam, mam pytanko, ukończyłem Dark Souls i zamierzam kupić dodatek Artorias of the Abyss. Oczywiście wolę mieć wszystko na płytach niż sam kod w przypadku kupna przez xbox live. Jeśli kupie wersję Prepare to die, to muszę instalować dark souls od nowa aby grać w dodatek? Obecnie mam wersje podstawowa na plytce ;) i chciałbym jakoś to połączyć ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Jak kupisz edycję Prepare to Die to musisz starą usunąć i zainstalować nową, ponieważ wszystko jest na jednej płycie, a jakoś ten dodatek musisz dograć. Save'y zostawiasz i po włączeniu "nowej", grasz dalej. W taki sposób osiągniesz swoje połączenie :)

Wczytywanie...

Poleć forum