1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dark souls - dragon sword i napisy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Parada210, Luty 4, 2012.

1. Parada210

Parada210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Mam problem w grze dark souls. Otóż słyszałem, że strzelając w ogon smoka w undead burg można zdobyć jakiś dobry mieczyk. Właśnie wystrzelałem w niego ze 30 strzał i nic, zero. Zauważyłem też, że na filmikach ludzie mają świecące napisy na podłogach. Ja je miałem tylko na samym początku na tej pierwszej wyspie, teraz ich wogóle nie ma. Wie ktoś co się u mnie dzieje? jakaś zła wersja może?

to ktoś cię w ****a zrobil bo takiego miecza nie ma

jest tylko w wersij na ps3

cholera:/ to wie ktos moze jak zdobyc na poczatku gry jakis dobry miecz?

Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Matka wie że cpiesz, i masz rozdwojenie jaźni?

Wczytywanie...

Poleć forum