1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark Souls II - Opnie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gywnblaidd93

Gywnblaidd93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gniezno
    No jaka może być? Trudna. Polecam masochistom.

Na marginesie dopisze że bardzo podobna do 1 części. Klimatu nie traci, ładna grafika.

4. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak zwykle kosmiczny poziom trudności, ale klimat rekompensuje wszystko. :)

Wysłane z mojego GT-I9100

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Co tu dużo gadać - po prostu rewelacja. Grafika w tej grze to mistrzostwo świata. Havok cały czas daje radę. Najlepsza gra tego roku jak do tej pory. I chyba najtrudniejsza jak do tej pory. Na początku nie mogłem pokonać nawet baby z chochlą w ręku :) I do tego w polskiej wersji. Ta gra napewno podbuduje finanse Namco Bandai, które jak do tej pory niczym nie zachwyciło.

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Stary dobry (czyli wnerwiający^) Dark Souls, jak na razie wyraźnie najtrudniejsza część, ale tylko kilka h za mną, + za polską wersję (chociaż i tak gram na eng:p), system walki ten sam- i dobrze, klimat mega

Nie wiem jednak co myśleć o nowym systemie respawnów (opisałem tutaj http://xboxforum.pl/pomoc-19/dark-souls-2-pomoc-porady-przy-przejsciu-temat-ogolny-191358/, podliknuje temat bo poukrywaliście te kategorie że trudno coś znaleźć :))

@down w DS nie ma wyboru, jest tylko 1 :)

7. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że grafika jest super itd.
    Dla mnie ta grafa po prostu odstrasza od grania, już lepiej graficznie wygląda Skyrim.

8. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    toć graficznie ta gra naprawdę jest świetna, tylko ma swój specyficzny brudny i nieprzyjemny klimat, który niektórzy mogą uznać za "złą grafikę". Jedyne do czego można się przyczepić, to niekonsekwencja w budowie lokacji, niektóre naprawdę świetne, rozłożone i bardzo ładne, inne ze słabymi raczej teksturami i zrobione 'na szybko' - na szczęście nie ma ich jakoś super dużo, ale jednak. Tak czy siak, gra mistrz. Rozpisałem się o grafice, a teraz to co najważniejsze, gameplay - który jest po prostu PRZEMIODNY, jeszcze bardziej przemyślana gra od poprzedniczki, łączy najlepsze cechy DS i DkS w jednym. Dopiero 10h gry za mną, ale jestem zauroczony. 10/10

9. Mandaryn

Mandaryn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dobra gierka, pykam od wczoraj.

10. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Grafika jest dobra. Jedyne do czego można się przyczepić to poruszanie się postacią, jest trochę sztywne głównie przez szybkich zwrotach. Poza tym gra bardzo dobra. Jak czytałem nie które opinie o tym że jest trudno, to sobie myślałem: pewnie nie jest tak źle, dam radę. Trochę się trochę myliłem. Gra jest bardzo trudna, gdyby poruszanie się postacią było bardziej realistyczne dałbym 10/10 tak daję 8/10

11. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Irytująca, frustrująca, na maxa wkurzająca moja ocena to 10/10. Takich gier gdzie mobek jest wyzwaniem jest mało. Gram w to już ponad 30h i nie wieje nudą. Gra w top10 mijającej generacji. Polecam każdemu

Wczytywanie...

Poleć forum