1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark Souls II - Scholar of the First Sin XBOX360 - RGH Instalacja problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kindori, Sierpień 1, 2015.

1. Kindori

Kindori Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie, mam problem z instalacją Dark Souls II - Scholar of the First Sin. Przerobiłem CD1 i CD2 do GOD, CD1 wrzuciłem do folderu z grami a CD2 do Contentu. Po odpaleniu gry wyskakuje że muszę zainstalować te drugą płytę. Pojawia się w fsd Dysk do instalacji ale po uruchumieniu wyskakuje że nie można i wywala do fsd. Ktoś moze mi powiedzieć jak dokładnie zainstalować tę grę ?
    W XM360 nic do odblokowania nie wyskoczyło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Gry z contentem się nie przerabia do god tylko do xex. Przerób CD2 (Jeżeli tam jest content) do xex i wrzuć content do właściwego folderu

4. norbertwalec

norbertwalec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra potrzebuje tekstur z DVD2
    Trzeba wyciągnąć plik "content" z CD2 i wsadzić do lokacji - HDD:\content\0000000000000000\415608FC\00000002\ "FILE HERE" ten plik się nazywa415608FC

Wszystko działa jak należy [​IMG]

Alert Od linków z reklamą stron jest odpowiedni temat, następnym razem warn //baton

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 3, 2015
  5. panajan11

panajan11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Podobnie jak w temacie, mam problem z uruchomieniem Ds2 solar of the first sin. ISO przerobiłem do xex. Pierwsza płyta z grą na dysku z grami, content tez tam gdzie być powinien. W xm360 odblokowałem pakiet kompatybilności. Przy uruchomieniu gry pojawia mi się komunikat że wyżej wymieniony pakiet jest nie dostępny co za tym idzie gra nie chce się uruchomić, wyczytałem gdzieś na forach ze ds2 potrzebuje aktualizacji TU. I teraz pytanko :) czy rzeczywiście to może być problemem? A jak tak to gdzie mogę znaleźć te aktualizacje, ponieważ przeszukałem cały internet i nie mogę tego znaleźć.

Jeżeli ktoś coś wie na ten temat, proszę o pomoc ;(

Pozdrawiam

6. panajan11

panajan11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak Dodasz content przez horizona to śmiga ;D

Wczytywanie...

Poleć forum