1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dark souls Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez systeemix, Październik 5, 2012.

1. systeemix

systeemix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem nowy i mało jeszcze wiem o tym wszystkim ale przechodzę już do sedna . Więc wypaliłem grę Dark Souls według tego poradnika :http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ i gry wkładam płytę do xboxa pokazuje mi "zagraj w Dark Souls " przechodzę dalej i po chwili mam czarny obraz i komunikat że płyta nie jest obsługiwana w czym tkwi problem ? obraz przepuszczałem przez abgx i robiłem tapologie bez rezultatu .Wypalam na verbatim'ach .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Na LT 2.0 się nie dogrywa topologii tylko się jej pozbywa ewentualnie :D
    Nie pamiętam już ale chyba wyjątek stanowią gry z AP 2.5 :)

4. systeemix

systeemix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rozumiem ale to mi za dużo nie pomoże :p wypalałem nawet z tym błędem przy 97% i nadal nic.

Wczytywanie...

Poleć forum