Darksiders 2 chce aktualizować

Yumenoshi

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam problem z Darksiders 2. Mam Lt 2.0, zmiana topologii i nagranie gry poszło bez problemów, instalacja gry na konsoli także. Niestety w momencie uruchomienia wyświetla mi się taki monolit:
"Wymagana aktualizacja
Aby kontynuować, trzeba zainstalować
aktualizacje zabezpieczeń i programów.
Do systemu zostaną dodane aktualizacje
zapewniające jej bezpieczeństwo i
prawidłowe działanie. Odrzucenie
aktualizacji spowoduje powrót do
interfejsu głównego konsoli Xbox. Czy
akceptujesz aktualizację?"

Aktualizować, czy ma to jakiś wpływ na przeróbkę i lepiej tego nie robić?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Jaki dashboard?
 

Yumenoshi

Świeżak
Świeżak
Wybacz, ale nie wiem. Na pewno stary, żadnych aktualizacji, czy podłączania do netu. Chyba dostałem aktualizacje wraz z wrzucaniem Lt 2.0 (wcześniej miałem "jedynkę"), ale nic poza tym.
 

Looozak

Użytkownik
Użytkownik
L.T 2.0 prawdopodobnie usunie, więc lepiej nie próbować.
 

Yumenoshi

Świeżak
Świeżak
Trochę żal nagranej już płyty... Wiadomo co to za aktualizacja, którą chciałaby gra zainstalować? Może da się jakoś zaktualizować bezpiecznie z zewnątrz, tak by nie uszkodzić przeróbki?

EDIT: Znalazłem, że mam dasha 2.0.13604.0. Czy ktoś, byłby na tyle miły by poprowadzić mnie przez proces aktualizacji(bo akurat w tym jestem kompletnie zielony)tak by gra działała i przeróbka została(jeśli jest to możliwe)?
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zrobić aktualizacje .
 

Yumenoshi

Świeżak
Świeżak
Jesteś pewien? Chodzi o to że traktuje to poważnie, muszę mieć wyczerpującą odpowiedź i jeśli można opisz czemu mogę aktualizować, a czemu raczej nie...
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego ze aktualizacja nie usunie ci lt, Ponieważ masz już dash wyższy niż 2.0.13599. Jeżeli coś by później nie działało to trick z muzyką (jest na forum) i wszystko działa

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Yumenoshi

Świeżak
Świeżak
O rany. Pomocy! Zaktualizowałem jak powiedziałeś i przestały mi działać wszystkie gry nagrane na Lt 2.0(np. Gears of war 3) nie wspominając o samym Darksiders 2. Jeśli "trik z muzyką" polega na tym by puścić muzykę z pendrive'a przed włączaniem gry, to to też nie działa!

Edit: Wyświetla mi się, że mam dash w wersji 2.0.14719.0 teraz, jeśli to może pomóc.

Edit 2: Po wyczyszczeni catche(Rb, Lb, X, Rb, Lb, X na ekranie pamięci) inne gry znowu działają, ale Darksiders 2 chce znowu aktualizować. Trochę boję się tego robić, więc najprawdopodobniej sobie odpuszczę.

Edit 3(chyba już ostatni): Zaktualizowałem jednak i wszystko działa jak trzeba. Trochę strachu było, ale już jest ok. Dziękuje wszystkim za pomoc i temat do zamknięcia.
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym był nie pewny to bym ci nie pisał że możesz zrobić aktualizacje .
 

domarum

Użytkownik
Użytkownik
a u mnie przy zmnianie topologi na lt 2.0 programem Xbox Backup Creator kasuje chyba topologie, bo pojawia się komunikat TOPOLOGY DATA IS BLANK
Mam Lt 2.0,
 

Maggikk

Świeżak
Świeżak
To mój pierwszy post więc proszę nie zajeżdżać ;)
Mam dash 2.0.13599 i LT 2.0. Chcę zagrać w Darksiders II. Przerobiłem obraz na LT 2.0 Xbox Beckup Creatorem. Gra woła o aktualizację. Czy jeśli zaktualizuję dasha to czy przeróbka nie zostanie usunięta? Jeden z użytkowników pisał, że można aktualizować jeśli ma się dash wyższy niż mój. Czy po takiej aktualce inne starsze gry będą chodzić normalnie? Czy tę aktualizację lepiej robić z pena czy z płyty z grą?
 

SmoQ1988

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej zainwestować z 30 czy 50 zł i przerobić u kogoś napęd do LT 3.0 :) wtedy zostanie zaktualizowany również dash konsoli i nie będzie wołać o aktualizacje i będzie po problemie.
 

Maggikk

Świeżak
Świeżak
Gdybym miał te 50 zł na wydaniu nie zadawałbym tego pytania ;)
Więc jak to jest? Aktualizacja dasha z 13599 na 14719 usunie mi przeróbkę? A jeśli nie to czy któraś ze starszych gier może przestać działać?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
Gdybym miał te 50 zł na wydaniu nie zadawałbym tego pytania ;)
Więc jak to jest? Aktualizacja dasha z 13599 na 14719 usunie mi przeróbkę? A jeśli nie to czy któraś ze starszych gier może przestać działać?
tu masz odpowiedz przeczytaj od a do z ;)
http://xboxforum.pl/lt-205/ixtreme-lite-touch-2-0-i-nowy-dash-14719-a-132703/
 

kapec09

Świeżak
Świeżak
Witam a ja mam także problem z Darksiders 2 ale jeszcze z Sleeping dogs kiedy proboje uruchomić te gry to konsola woła o ,,aktualizacje konsoli'' mam LT 3.0 i dashboard 2.0.13604.0 Czy ta aktualka nie cofnie przerobki?
 

mj87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam problem z darksiders II ,mam przeróbke lt + 3.0 ,Dashboard: 14719 najnowszy jaki jest i wyskauje mi aktualizacja nie wiem co zrobić czy można aktualizować i czy nie strace przeróbki
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Przy lt 3.0 mozesz aktualizowac.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom