1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NonbankSpace, Listopad 9, 2010.

1. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    W Darksiders 2 pojawi się nowy główny bohater
    Danny Bilson z THQ oznajmił, że w Darksiders 2 głównej roli nie zagra War. Kto w takim razie zajmie jego miejsce? Któryś z trzech pozostałych Jeźdźców Apokalipsy?

Zwycięzca:

I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.

Wojna:

A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!

I wyszedł drugi koń rydzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki.

Głód:

A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.

I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.

Śmierć:

A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!

I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.
    (Ap 6, 1-8)

Źródło Polygamia.pl - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje, Xbox360, PS3
    Paweł Winiarski

2. Lotnik421 Xbox One

3. L8EK

L8EK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie kumam tej decyzji THQ bo fabularnie 1 kończyła się akurat tak, żeby War w 2 był

co nie zmienia faktu, że czekam niecierpliwie bo Darksiders było miłym zaskoczeniem w zalewie gówna (imo było lepsze niż Dante)

Wczytywanie...

Poleć forum