1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders detonowanie bomb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mrokness, Styczeń 3, 2010.

1. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema i sorki za trywialne pytanie. Jestem własnie w twilight catedral w miejscówce w której musze uzyc tych przyklejaących się bomb. problem w tym ze niewiem jak je zdetonować. HEŁP

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Grands82

Grands82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak ci sie udało zdetonowac bomby poczyajac od ognia i po derugiej stronie obrotowego mostu konczac ?

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie wiem czy dokładnie o to miejsce chodzi .Trzeba zrobić "sznur" bomb na ścianie .

6. proudmarshall

proudmarshall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie z tym obrotowym mostem to jak jest zdetonowałem tą bombe którą trzeba uderzyć od pochodni a po drugiej stronie jest przyjlejona taka na górze i nie wiem jak ją wziąć żeby zdetonować ten kryształ który blokuje przejście

Wczytywanie...

Poleć forum