1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders II ostatnią odsłoną serii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 13, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jason Rubin ma nową wizję THQ i jeśli coś mu się nie podoba, mówi o tym zaskakująco otwarcie. Czy ofiarą zatrudnienia nowego prezesa będzie seria Darksiders?

- Darksiders II to bardzo interesująca produkcja, ale sądzę, że mogę wykorzystać ten zespół do robienia innych bardzo interesujących gier - mówi na łamach The Verge Jason Rubin, nowy człowiek w THQ odpowiedzialny m.in. za politykę wydawniczą firmy. Vigil Games odpowiadało także za pierwszą część, a obecnie pracuje również nad Warhammer 40,000: Dark Millennium Online.

Jak odbierać te słowa? Nic co prawda nie jest przesądzone, ale nie można być pewnym, że doczekamy się trzeciej odsłony Darksiders. - Zamierzamy się skoncentrować na mniejszej grupie tytułów, upewniając się tym samym, że możemy je wesprzeć odpowiednią sumą pieniędzy - dzięki temu producenci nie będą musieli się spieszyć - wyjaśnia Rubin.

- Naprawdę nie obchodzi mnie, jak się tu znaleźliśmy. W tym miejscu jesteśmy i uważam, że spółka okupuje mocną pozycję - dodaje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jtkw

jtkw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Raczej nie będzie to ostatnia część, tylko zrobią przerwę, dadzą jej odpocząć i skupią się na reszcie tytułów.

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak Śmierć się dobrze sprzeda, to Mr. Jason zobaczy, że zyski przynosi i jeszcze sam zapowie część trzecią.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Szef THQ dementuje: Chcę więcej Darksiders! Nowy trailer w poniedziałek

Wiele zamieszania wywołała jedna z ostatnich wypowiedzi Jasona Rubina, zatrudnionego na stanowisko prezesa THQ. - Cytat sugerował, że nie jestem entuzjastycznie nastawiony do uniwersum Darksiders i że THQ podjęło decyzję o niekontynuowaniu serii. To po prostu nieprawda - zapewnia Rubin na oficjalnej stronie Darksiders.

- Moja wypowiedź, "Mogę wykorzystać ten zespół do robienia innych interesujących gier", odnosiła się do faktu posiadania kilku zespołów w obrębie tego jednego, niezwykle utalentowanego studia. Mogłyby one stworzyć nową markę, jak również kontynuować serię Darksiders - wyjaśnia.

- Pierwsza część bardzo mi się podobała, a jeden z moich pierwszych tweetów jako prezesa THQ to: "Najlepsza rzecz w mojej nowej pracy? Kiedy grywalna wersja Darksiders 2 niespodziewanie pojawi się na moim biurku". Od tego tweeta dużo grałem w Darksiders 2 i muszę przyznać, że gra jest o wiele lepsza niż pierwsza część - twierdzi Rubin.

- Jestem niesamowicie podekscytowany Vigil i marką Darksiders. W poniedziałek wytężajcie wzrok w poszukiwaniu nowego świetnego trailera, który pokaże świat w sposób nigdy wcześniej niewidziany - dodaje. Ów zwiastun z pewnością będziecie mieli okazję zobaczyć na naszych łamach.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy

Jak zwykle ludzie przyjęli najbardziej czarny scenariusz.

Wczytywanie...

Poleć forum