1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Darksiders II - problem z dlc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Michas303, Październik 21, 2012.

1. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Grałem sobie w Darksiders II z uprzednio wgranymi dlc Argul's Tomb i Death Rides Pack. Postanowiłem wgrać następne, na jakieś bronie itp. Wgrałem, próbuje wejść do gry i ... nic. Pokazuje mi postać, i powinno wyskoczyć kontynuuj i tyle. Natomiast na tej postaci mi się buguje. Skasowałem wszystkie dlc, i wrzuciłem z innego źródła all. Tyle że coś mi nie pasowało bo dodatek Argul's Tomb ważył 70KB, a powinien ~500. No nic, próbuje załączyć i ... nawet nie mogę wejść w save. Wyskakuje że grało się na nim na jakiś innych DLC i trzeba je najpierw wgrać... Czy da się to jakoś odblokować ? Przeszedłem dość daleko i nie chciałbym teraz zaczynać wszystkiego od nowa :/ Dodam także że próbowałem wgrać jeszcze ten Argul's Tomb poprawiony tzn. ~500mb. Niestety nie pomogło, dalej save zablokowany..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Odświeżam. Czy da się w jakimś programie odblokować tego save czy pozostaje mi gra od nowa ?

Wczytywanie...

Poleć forum