1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Darksiders II

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Tieu, Sierpień 13, 2012.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska

Nazwa:Darksiders 2
    Rodzaj gry: Akcja, TPP, elementy RPG
    Data premiery w Polsce: 21 sierpnia 2012
    Producent: Vigil Games
    Wydawca: THQ Inc.
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Fabuła gry nawiązuje bezpośrednio do części pierwszej. Ponownie mamy do czynienia z wariacją na temat Apokalipsy św. Jana, zaś całą historię dane jest nam przeżywać z perspektywy jednego z zapowiedzianych przez ewangelistę Czterech Jeźdźców - Śmierci. Nasz podopieczny zaczyna swoją przygodę w zaświatach, gdzie próbuje dowiedzieć się, jak może pomóc Wojnie, który – jak wiemy z pierwszej części – nieźle narozrabiał. Szybszemu i zwinniejszemu Śmierci w pokonywaniu świata towarzyszy wierny rumak Rozpacz oraz wrona Proch.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem, jak narazie niecałe pół godzinki, ale widze, że gra bedzię kozacka;) Jedynke przeszedlem z przyjemnością i myśle, że II też sprawi mi wiele radochy;)

4. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Moim zdaniem dużo lepsza od jedynki. Grałem już ponad 3h i w przeciwieństwie do pierwszej części wcale mnie nie nudzi. Elementy rpgowe dodają bardzo dużo miodności tej grze ;p Zaryzykuje nawet porównanie do Kingdoms of Amalur :D

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przede wszystkim całkowicie zmieniono klimat i miejscówki.Nie wiem,ale odnoszę wrażenie,że pierwsza część wyglądała lepiej graficznie.Grywalność stoi nadal na bardzo wysokim poziomie,a elementy rpg dodały grze urozmaicenia,ale największym plusem tej części jest oczywiście spolszczenie z którym gra się o niebo lepiej.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kolega ostrzegał...

1 osoba to lubi.
  7. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    taki rpg z slasherem i zrecznosciowka powiedzialbym ze taki god of war polaczony z wiedzminem ;pp nie do konca ale cos w ten desen giera wypas mega wciaga

8. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Suuuper gierka, 16h za mną i do tej pory bez większych problemów. Jak obiecali twórcy, gra nie cierpi na przypadłość poprzedniczki tj. backtracking. Walki z bossami są epickie a to co w niej najlepsze to fakt, że strasznie wciąga. Polecam gorąco.

9. klik34

klik34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem po 5 góra 6 godzinach gry i cóż mogę powiedzieć, gra warta każdych pieniędzy. Jest to po prostu Darksiders do kwadratu: Odmieniona postać z wielkiego czołgu na zwinnego "asasyna", broń drugorzędowa jest do naszej dyspozycji nie tak jak w D1 gdzie mieliśmy tylko miecz, kosę i rękawice. Pełen setup wyposażenia wraz z systemem losowego dropu oraz ogromne lokacje. Darksiders 2 jest typowym RPG bym powiedział mamy eksplorację, ekwipunek, levelowanie + dystrybucja punktów umiejętności. Po prostu żyć nie umierać ;D Kto się wacha nad zakupem niech bierze od razu wraz z taniutką jedynką którą powinien zaliczyć na sam początek ze względu na fabułę toczącą się mniej więcej w tym samym czasie

10. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    ********* slasher godny pierwszej części. przyjemnie się gra , klimat kozak - tylko grafika troche daje **** tzn rozdzielczość niskawa tekstur i takie byle jakie czasami są, natomiast reszta spox. gierka godna polecenia !

11. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeszedlem cala gre w ponad 22h spokojnie zwiedzajac wszystkie zakamarki oraz robiac czesc misji pobocznych.
    Gra wymaga w niektorych momentach skupienia bo jest duzo elementow logicznych mam na mysli przelaczanie postaci i granie 3 osobami
    zeby przedostac sie do odpowiedniego miejsca naprawde polecam juz nie moge doczekac sie 3 czesci.

Ps.
    Gra naprawde wciaga :D

12. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Gra nie zawiodła, nie dość, że przebiła poprzedniczkę to do tego z każdą minutą jest lepsza, dawno sobie tak rąk nie umęczyłem jak na Darksiders. Gdyby ją porównać do nowości to powiedziałbym, że Kingdom of Amalur z lepszym systemem walki i mniejszym światem, chociaż mały wcale nie jest, klimat co najmniej rzędu Legacy of Kain: Soul Reaver, mechanika to połączenie w większości GoW i Prince of Persia wykonane znakomicie. Świetny voice acting odkupiony muzyką na którą mniej zwraca się uwagę. najsłabszą stroną jest poziom trudności który bardzo potrafi skakać, w zasadzie całą Kuźnię przechodzi się bez mrugnięcia okiem, zaś w Królestwie Umarłych zdarzało mi się paść od zaledwie dwóch większych jednostek na szczęście rzadko mnie to spotyka, wiadomo Dark Souls to nie jest ale zdecydowanie gra warta każdego grosza.

13. Rosentine

Rosentine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Końcówka niestety rozczarowuje, zarówno finałowy boss jak i samo zakoczenie... Spodziewałem sie czegoś lepszego, wiele wątków nie zamkniętych i jeszcze wiecej niekonsekwencji, słów wypowiedzianych przed zakończeniem. A pomijając końcówkę, bardzo sie ubawiłem, poziom zagadek w sam raz, nie z trudne, nie za łatwe, czasem rozwiązanie jest cholernie banalne, że po kilku, lub nawet kilku dziesieciu minutach męki z taką można ołysiećze nie dostrzegło sie odrazu rozwiązania. Wielki plus za system ekwipunku i levelowania, nic tak mnie nie przyciągało na powrót do gry jak nowy wygląd Śmierci. Pominę backtracking, którego jest sporo, ale w potoku zagadek ledwie dostrzegalny. Tak jak napisał kolega wyżej udane połączenie God of War z Prince of Persia, natomiast gra czerpie garściami z innych gier, tak jak to było w przypadku pierwszej części. Na liczniku mam dokładnie 16h 54m 17s, nie sądzę bym wrócił ponownie do gry w trybie New Game +, ponieważ nie mam tego w zwyczaju, jak również, nic ponownie mnie do tego nie zachęca, choć zapewne jakieś nowe rzeczy w rozgrywce sie pewnie by pojawiły. Gra jest do polecenia zarówno fanom pierszej części, jak i nowym graczom, którzy nie mieli do czynienia z przygodami Wojny, choć szkoda by było nie zagrać w pierwszą część! To tylko mojego skromnego wywodu, jestem ciekaw waszego zdania na temat gry, a jeszcze bardziej na temat samego zakończenia...

Pozdrawiam!
    Rosentine

14. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Jestem świeżo po skończeniu gry i muszę powiedzieć, że gra jest super....oprócz końcowych 2godzin-gra zaczyna się dłużyć, dwa razy robisz praktycznie to samo a ostatni boss to śmiech na sali, pokonałem go na 21lvl bez używania żadnej mikstury leczniczej ;).

15. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Gra bardzo dobra zróżnicowana jak na slashera z elementami rpg nie dłużyła mi sie jak pierwsza część nic na sile ale co mi sie nie podobało to grafika.. mocno widać słabość optymalizacji doczytywanie cieni w odległości metra.. i klatkowanie na otwartym terenie trochę psuje odbiór ale juz w zamkniętych lokacjach jest lepiej, mimo to polecam ale mogli by ją zoptymalizować bo płynność rozgrywki cenie ponad grafikę o !

16. gigi321

gigi321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra dobra i to nawet bardzo. A jestem dopiero po godzinince gry . Ale grafika kuleje nie wie czemu ,ale mam wrażenie , że w jedynce była lepsza . Grając miałem wrażenie jakbym grał na ps2 , dopiero na 46 calach w Full HD z dalszej odległości dawała radę . No ale nie samą grafiką człowiek żyje , grywalność bardzo dobra. Ale klimat jak przedmówca powiedział prosto z Legacy of Kain: Soul Reaver. Za co duży plus . Chyba przyszedł najwyższy czas na nową generację konsol.

17. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja niestety nie miałem przyjemności zagrać w 1 odsłonę Darksiders ale 2 bardzo mi przypadła do gustu. Od chwili włączenia gry podoba mi się specyficzny klimat tej produkcji, przecież któż by nie chciał się wcielić w samą Śmierć? Mam za sobą dopiero jakieś 3h rozgrywki ale fabuła jest dość interesująca, bardzo podoba mi się walka przypominająca God of war bądź Devil may cry - jest dynamiczna i satysfakcjonuje a to bardzo istotne. Dość rozbudowany system rpg zapewnia nam wiele możliwości w zmianie statystyk naszej postaci, krótko mówiąc mamy sporą ingerencję w poprawianiu możliwości naszego bohatera poprzez zdobywanie nowych przedmiotów. Jedyna sprawa do której mogę się przyczepić to grafika, która w niektórych lokacjach wygląda średnio ale osobiście mi to nie przeszkadza. Dla mnie najważniejsza jest grywalność.

18. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Dokładnie w 26h przeszedłem grę.
    Co mogę powiedzieć? Jest rewelacyjna, mega wciąga, dobra fabuła, zróżnicowane zadania, elementy rpg, genialne drzewko umiejętności.
    Gra mnie w ogóle nie znudziła, szkoda, że to już koniec, bo naprawdę wczułem się w nią. Pięknie wyglądające poszczególne lokacje, graficzne bardzo mi się podobało, płynność ruchów ''Śmierci'' jak i walki - znakomita. Jedyne zastrzeżenia mam do ostatniego bossa, bo był faktycznie słaby, nie zużyłem ani jednej miksturki na niego, już więcej miałem problemów z Archonem. No i były pewne zacięcia gry, np. trafianie wrogów ich w ogóle nie raniło, niewidzialni wrogowie z samymi konturami i chyba tyle. :)

Ocena: 9,5/10 (za słabego Absaloma :p)

Wczytywanie...

Poleć forum