1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DarkSiders-pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez proudmarshall, Styczeń 17, 2010.

1. proudmarshall

proudmarshall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam w żadnym temaie nikt nie odpisywał więc piszę nowy. Mam ponieważ problem z tym że nie wiem gdzie się podziać. Jestem na planszy The hollows walczyłem już z tym stworem i on uciekł. Doszedłem do miejsca gdzie jest woda i tam nie wiem co robić. Są też bomby ale nie wiem do czego ich użyć. Pomocy proszę!

2. Lotnik421 Xbox One

3. crap2

crap2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tymi bąbami rozwal takie czerwone kryształki

4. Wojtaas

Wojtaas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam
    Proszę o pomoc jestem na początku gry dokładnie w tym miejscu gdzie po raz pierwszy pojawia się diabeł i można u niego kupować bronie itp. zwiedziłem całą dostępną okolice wszystkich zabiłem i nie wiem co dalej, na mapie mam zaznaczone że mam coś zrobić obok tych wielkich drzwi na przeciwko tego diabła ale nie mam pojęcia co.

Pozdrawiam.

5. Cytryn

Cytryn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Wojtaas
    Za Vulgrimem tym niebieskim demonem sklepem, znajdują się drzwi, jak dasz Vulgrimowi ilestam dusz chyba 500 (nie pamietam dokladnie) daje ci róg którego uzywasz prawy spustem [RT]. Podejdz do wrót i użyj rogu [RT] po krótkiej cut scence drzwi ozyją i sobie pójda a ty będziesz mógł iść dalej.

6. michal1198

michal1198 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam juz to serce samuela a teraz mam misje "find ulthane" i stoje przed tym posagiem a on nie chce sie ruszyc. przednim jest woda i dwa zatopione budynki. Co mam zrobic aby pojsc dalej bo ten posag blokuje droge?

Wczytywanie...